Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 270 komentarzy

Fakty-Kontra-Alternatywa

Monaco - Aktualne sprawy, Polska, świat, polityka, ludzie, kosmos. Chętnie podyskutuję ale bez inwektyw i obrażania oraz prowokacji.

Prawdziwe zmartwienie Polaków to USA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dość wychodzenia przed szereg * przez Polskę * i szczucia na Rosję.

Nasze zmartwienie to nie jest Rosja lecz to jest USA.

Niestety USA podchodząc pod granice Rosji i otaczając Rosję swoimi bazami przyczyniły się do przyśpieszonej fali rozbudowy militarnego potencjału nowoczesnych systemów obronnych i ofensywnych rosyjskiej potęgi militarnej.

A Polska która jest obecnie rządzona przez chorych rusofobów,  którzy wbrew woli Narodu, bez referendum sprowadzili na naszą Polską Ziemię pod wymyślonym pretekstem rosyjskiej agresji, obce nam amerykańskie wojsko nie dla obrony Polski ale na wyłączne potrzeby USA...

(Straszą wymyśloną agresją Rosji która notabene nie ma do Polski żadnych żądań terytorialnych w odróżnieniu od ukraińskich nacjonalistów domagających przyłączenia terenów dzisiejszej wschodniej Polski do Ukrainy ).

PiS sprowadził do Polski nam obcych amerykańskich żołnierzy i to wyraźnie w agresywnych interesach USA.

PiS spowodował że dla Polski i dla nas Polaków istnieje obecnie śmiertelne niebezpieczeństwo w sytuacji wojny, niebezpieczństwo biologicznej zagłady.

Putin jasno oświadczył że Rosja w przypadku agresji ze strony USA lub NATO użyje całego swojego nuklearnego odwetowego potencjału i nie będzie robić żadnej selekcji i zastanawiać się czy na terytorium państw gdzie są rozmieszczone amerykańskie bazy,  jest amerykańska broń atomowa  czy też jej tam nie ma !.

Wszystkie te kraje zostaną wymazane z powierzchni ziemi łączne z USA ponieważ uważane są dla Rosji jako wrogie.

Rosja posiada ponad 7500 głowic atomowych, dane z 2014 roku, wystarczająco by zniszczyć wszystkie kraje NATO.

Oby nigdy to tego nie doszło, a Amerykanie żeby w końcu się opamiętali w swoich prowokacjach przeciwko Rosji. 

My Polacy chcemy żyć bezpiecznie, bez wojen na naszym terytorium. Polska już dość się wycierpiała w przeszłości między innymi z powodu głupoty sanacyjnych władz i wrogiej polityki do naszych sąsiadów przed 1939 rokiem.

A Yankees niech wracają tam skąd przybyli. W USA niech zajmą się swoimi wewnętrznymi sprawami, co raz większą biedą,  50 milonôw ludzi żyjących w skrajnej nędzy za 1$ dziennie, brakiem dostępu do opieki medycznej dla najuboższych, dzielnicami slumsòw i przestępczość jedną z największych na świecie.

KOMENTARZE

 • 5*
  5*+
 • Tak United Szatany Ameryki są dla Polski ogromnym zagrożeniem.
  TVFakty
  《Ambasadorowie, tak były i obecny zgodnie podkreślają, że owocna współpraca między naszymi krajami mogłaby dotyczyć współpracy gospodarczej, kulturalnej i naukowej. Siergiej Andrejew podkreśla, że między naszymi krajami nie istnieją takie problemy czy kwestie, co do których nie dałoby się porozumieć, Rosji przewaga liczebna NATO jest znacząca,

  a Rosja nie wysuwa względem Polski żadnych pretensji czy roszczeń terytorialnych tym samym tezy o rosyjskiej agresji są kuriozalne》.
 • @Autor
  Zgoda, co do zasad.

  My jednak jesteśmy zagrożeni nie tyle Rosją, co Zachodem.
  W dalszym ciągu obowiązuje ta dyrektywa o pomocy (ustawa 1066?), która może być wykorzystana.
  PiS dochodząc do władzy w ciągu 3 dni usunął wszystkich tych , którzy mili zdolność decyzyjną do poproszenia o pomoc. To było nawet poniżej poziomu ministra - także szefowie służb mieli te uprawnienia.

  Podczas "ciamajdanu" Tusk czekał na możliwość zaproszenia - wystarczyłby pretekst.

  Polska nie jest niezależna i musi lawirować między wpływami USA/Izraela, a UE/drugie skrzydło żydowskie i Rosją.
  Do tego jest wróg wewnętrzny także o dużych wpływach - KK.

  Wojska USA u nas - te 5000 (utrzymanie na poziomie dywizji), to nie jest wygórowana cena.

  Jest faktem, że obecnie najmniejszym zagrożeniem jest Rosja. Ale Ruscy chcieliby współpracy na starych zasadach, czyli traktować Polskę jako podległą, a której rzuca się trochę ochłapów.


  Jest jedno pytanie: czy faktyczne działania PiS prowadzą do zrzucenia zależności, czy też są tylko mydleniem oczu społeczeństwo.

  Spójrzmy na to w sytuacji zaistnienia kryzysu. Jakie będą skutki i nasze szanse na obronienie się? Jak zmieni się sytuacja na świecie?
  I to trzeba rozpatrzeć wariantowo - konflikt tylko ekonomiczny, albo też militarny. Użyciem broni MR itd.

  Sloro napisał Pan ten tekst, to proszę o rozwinięcie, bo ta notka ma tylko charakter jątrzący.
 • 100 % zgadzam się z autorem artykułu !
  żydowskie partie w Polsce to największe zagrożenie dla Polski i Polaków !
  ta obca gangrena chce doprowadzić do wojny z Rosją bo podobno Krym Rosjanie zajęli !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! Polska bez żydów to Polska bezpieczna


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:34:43
  Zdrajca usprawiedliwia po łajdacku obecność obcych wojsk. A to USA jest gwarantem żydowskich wymuszeń. Po prostu. Mentalny niewolnik chce tworzyć jakąś wymy sloną cywilizację? A jak Amerykanie by się nie zgodzili? To sprzedawczyk powie: "to nie jest wygórowana cena..."!
 • @Wican 13:26:55
  Wican, pican.
 • Autor 5*****
  .
  Pozdrawiam
 • Autor, all
  Państwo
  Które jawnie chcę dopilnować rozszabrowania Polski i uchwala w swoich kongresach odpowiednie ustawy w tym celu, a Polską chce się posłużyć w ramach swoich rozgrywek z Rosją nie było, nie jest i nie może być sojusznikiem Polskim.
  Oby wreszcie ten zasrany Rambo
  Wleciał wreszcie w szambo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY