Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 3077 komentarzy

Fakty-Kontra-Alternatywa

Monaco - Aktualne sprawy, Polska, świat, polityka, ludzie, kosmos. Chętnie podyskutuję ale bez inwektyw i obrażania oraz prowokacji. Prawda i fakty, obnażanie kłamstw i manipulacji. W brew interesom mainstream'owym z natury zakłamanym i manipulujących.

Wybory 12.07.2020 tuż, tuż. Tylko się nie pozabijajcie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielkimi krokami zbliżają się wybory 12.07.2020 na urząd prezydenta Polski. Blogerzy i komentatorzy i czytelnicy tylko się nie pozabijajcie.

 
  Dla przemyślenia. 
 
 
 
 
  

Blogerzy i komentatorzy tylko się nie pozabijajcie. Czytając wasze co niektóre notki i komentarze to odnoszę wrażenie że jak byście mogli to wasze rozpalone głowy sięgnęły by za armaty lub za rewolwery i w zwalczaniu swoich przeciwników politycznych z zimna krwią byście ich "wymordowali" lub naj chętniej uciszyli !!! 

 Dzięki Bogu jeszcze na szczęście nie ma dla wszystkich pozwolenia na broń.

Przedstawianie swoich racji bez merytorycznych argumentów odbywa się często na zasadzie ataków ad personam pełnych nienawistnych prowokacji, ataków pełnych wulgaryzmów i oszczerstw i ośmieszania adwersarzy i to tylko ze względu na odmienne ich polityczne poglądy,

 Takie sytuacje poza Polską, USA i UPA-dliną nie mają zapewne miejsca w żadnym innym kraju na Ziemi.

 Dać niektórym bombe atomową ? A może siekiery i widły ? By mogli zamiast dyskutować w oparciu o rzeczowe kontr-argumenty poprostu od razu swoich adwersarzy i wszystkich o innych poglądach przeciwników usunąć z powierzchni planety i w ten sposób zawładnąć światem i mieć tylko swoją rację !

Czytając posty które nic nie wnoszą do poszukiwania porozumienia, kompromisów wspólnej drogi ku lepszej i tej prawdziwie suwerennej Polski a tym samym lepszej dla nas Polaków wyciągnąć mogę tylko jeden wniosek, źe w tej słownej wojnie na wulgaryzmy, obrzucanie przeciwników błotem prym wiodą zwolennicy PIS. Może przykład biorą  z Sejmu ?. Czy aź tak w polskim języku brakuje adekwatnych kulturalnych słow ?. Warto jest zauważyc, że czytają NEON też trochę starsze dzieci. (Czy nie nauczą się tych niecenzuralnych przekleństw ?). Mamy przecież piękny polski język by mòc wyrazić w sposób jasny swój sprzeciw i odmienne swoje poglądy.

 Zauważyć też  warto, że ja tu nie atakuję nikogo po imieniu czy po niku tylko zwracam uwagę na zaistniały problem niezgodny z zasadami ludzi kulturalnych, którzy mają na wychowaniu swoje dzieci.

 Przyznaję że i mi puszczają czasem nerwy i zdarzają się określenia w stosunku do zdrajców Polski takie jak (szambo, szuje, gnomy i że dotyczy to jedynie zdradzieckich partii politycznych czy  polityków którzy faktycznie w mojej opinii są zdrajcami naszych - POLSKI - interesów. Tak czasem ich napiętnuję. 

Jednak  by nie było niesprawiedliwości,  ja nie jestem zwolennikiem ani PIS ani PO ani SLD ani PSL ani żadnej partii  pookrągłowego  ! KNESETU  !  w Polsce, krytykuję głównie  te partie i przedstawicieli tych ugrupowań starając się uzasadnić moją krytykę.

 Czasem gdy jestem prowokowany też używam bardzo ostrych słów  w stosunku do osoby która mnie obraża  ale nigdy nie atakuję tu nikogo jako pierwszy,  nie napadam na mojego przeciwnika  ad personam  który ma odmienne zdanie tu na jakiś temat.

Przecież jest wiadomo że wszystkie prowokacje ze strony trroli i ich napaści na przeciwników  mają tylko jeden cel, by sprowokować adwersarza do zniżenia się do poziomu języka rodem z rynsztoka i do zdenerwowania danej osoby.

Trrole tymi personalnymi atakami chcą zamienić nie wygodną dla nich dyskusję i niewygodny dla trroli konkretny temat na pyskówkę, sprowokować przeciwników  do osobistej obrony i tym samym wymusić awanturę by całkowicie zablokować dyskusję na rzeczowe argumenty.  Taki jest ich główny  cel.

Może gorące rozpalone głowy znowu mnie osobiście bez dyskusyjnie i bez pardonowo zaatakują ?

A może tuż przed 12.07.2020 nie będą atakowac blogerów i komentatorów a będą atakować tylko poruszane tematy, w miejsce przeprowadzania personalnych ataków ?

Tego jeszcze nie wiem ! Ale po opublikowaniu z pewnością  zaraz się dowiem :))

Którą opcje blogerzy i komentatatorzy wybiorą ?. 

Bluzgi, ośmieszanie ?  czy konstruktywną krytykę tego co dzieje się w przed dzień wyborów  bez podjazdów na moją osobę i opluwania jadem ?.

Niech to będzie rodzaj testu. 

Dzięki za uwagę :))

 

  

To tylko prognozy które  nie zawsze są trafne. 

KOMENTARZE

 • Tak, zgoda
  "Dzięki Bogu jeszcze na szczęście nie ma dla wszystkich pozwolenia na broń."

  bo ludzie by się pozabijali,

  dalej to anty pisowski paszkwil

  "obrzucanie przeciwników błotem prym wiodą zwolennicy PIS."

  i przestałem czytać dalej banialuki.
 • luzik.
  kompromisu z targowica nie będzie, za zbrodnie jest kara. jak chcesz traktować pedofilii, tylko wiezieniem? społeczeństwo ma na nich kasę jeszcze płacić? a jak chcesz traktować promotorów tych zboczeń?
  wulgaryzmy- czas nazwać rzecz po imieniu i ciężko się nie unieść czasami. sam zobacz, kogo volksdeutsche wystawili na kandydata: tęczowa menda wspierająca sodomitów.
  tu nikt nikogo nie chce zabijać, po prostu zdrajcy Polski wypad z kraju!
 • Lady Botox znowu dała liścia PiSiorom
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/powinna-się-pani-wstydzić-ambasador-mosbacher-kontra-europosłanka-pis/ar-BB16nE8q?ocid=spartan-ntp-feeds

  Ona nawet nie udaje, że PiSiackie pachołki mają u niej minimum szacunku
 • @marek13 14:30:41
  "tu nikt nikogo nie chce zabijać, po prostu zdrajcy Polski wypad z kraju!"

  Fajnie, pełna zgoda.

  A teraz ustalmy, kogo zaliczamy do "zdrajców Polski" - ? - i tu zaczną się poważne problemy i opluwanie, bo nie wszyscy dysponują jednakową wiedzą i umiejętnością logicznego myślenia.

  Np. Kościół - dla bardzo wielu to świętość nie do ruszenia, a jaka jest jego rzeczywista rola w polskiej polityce, czy wspiera interesy narodu, czy obcych? (https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/155989,odwolac-szefa-kl-auschwitz-muzeum-p-cywinskiego)
 • @ Autor - 5*
  "Którą opcje blogerzy i komentatorzy wybiorą.
  Bluzgi, ośmieszanie ? czy konstruktywną krytykę (...)"

  Niestety, wybiorą zgodnie z własną naturą i mentalnością.
 • @Rzeczpospolita 15:20:43
  najważniejsze- nie popadać w paranoje i zachować umiejętność logicznego myślenia. jeśli ma się żyda jako głównego winowajce nieszczęść Polski i tego żyda widzi się wszędzie, to wobec takiego kryterium Polska się wyludni. a wystarczyło wysłać delikwenta na leczenie psychiatryczne.
  niech Pan na nowo nie rozbełtuje tematu wpadając wiecznie w dywagacje, jak bardzo zażydzony jest KK, bo tak można do końca świata. wcześniej jest data 12 lipca i dywagujących wyprzedza tabuny potomków SB, wszelkiej maści zboczeńców, volksdeutschy, oszustów i złodzieji. oni zagłosują na tęczowego pajaca a Polska wpadnie w niebyt totalny !
  homosy będą adoptować dzieci i je gwałcić, w szkołach będą nauczać, ze to normalne, wjedzie tu islamskie i murzyńskie bydło z nadania eurokouchozu i jak w europie zachodniej do porzadku dziennego przejdziemy nad cotygodniowymi "incydentami".
  rozumiem, ze dla Pana A. Duda to potworny i straszny żyd, ale czy niemógłby Pan 12 lipca zagłosować za "tym żydem" mimo wszystko?!
 • @marek13 16:29:37
  Coś się Panu pokręciło.
  Nigdy nie interesował mnie rzeczywisty, czy wydumany, problem zażydzenia Kościoła - to mnie nie obchodzi, ja piętnuję wyłącznie antypolską politykę tej instytucji.

  Nigdy i nigdzie nie pisałem, że Duda jest Żydem, natomiast sam Duda nie wykluczył, że może być mieszańcem.
  _______________

  "homosy będą adoptować dzieci i je gwałcić, w szkołach będą nauczać (...)
  czy niemógłby Pan 12 lipca zagłosować za "tym żydem" mimo wszystko?!"

  Ten cytat z pańskiego komentarza zdradza pańską niewiedzę o sytuacji politycznej IIIRP, która po wstąpieniu do UE i podpisaniu traktatu lizbońskiego ma obowiązek implementacji praw UE do polskiego prawa, a zatem i Duda i Trzaskowski maja obowiązek tego prawa przestrzegać. A stanowione prawo w IIIRP nie może być sprzeczne z prawem UE, koniec, kropka.
  I teraz, czy zagłosuje Pan na Dudę, czy na Trzaskowskiego dla Polski i Polaków nie ma to żadnego pozytywnego znaczenia. Jedyny sens to bojkot żydowskiej hucpy wyborczej.

  więcej tu: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/156290,polakatolik-znow-wybierze-dla-polski-mniejsze-zlo
 • Obcja ?
  Obcja ?

  Przekonanych wiadomo nie da się przekonać.

  A wyborców nieprzekonanych kogo mają wybrać najprawdopodobniej nikt z nas nie przekona. 

  Oni albo rzucą monetą albo wybiorą według własnego mniemania z odrazą mniejsze zło albo nie zagłosują i zwalą odpowiedzialność za Polskę na tych którzy z przekonania oddadzą swój głos na jednego z kandydatów. 

  A po wyborach bedą pierwszymi którzy wyleją swoje gorzkie żale na zaistniały fakt dotyczący dalszych losów Polski.

  P.S. A tak faktycznie to 12 lipca mamy wybór między jednym a drugim kandydatem ÷ nie do pozazdroszczenia ÷ dlaczego ? A no dlatego że oboje
  są reprezentantami środowisk nie reprezentujących wyłacznie naszych interesów Polaków. Każdy z nich będzie służył obcej mamonie.


  Pozdrawiam
 • Taki lekkie dowcipy
  PiS 2015 - wystarczy nie kraść
  PiS 2016 - oni też kradli.
  PiS 2017 - oni kradli więcej
  PiS 2018 - kradniemy bo nam się należy
  PiS 2019 - kradniemy, ale zgodnie z prawem
  PiS 2020 - kradniemy i co nam zrobicie


  Albo
  Jeżeli policjant podwiezie służbowym autem żone to wyleci z roboty. Jeżeli marszałek Sejmu ... .

  Albo
  Szydło znowu przegrała głosowanie z kretes. Nikt nie wie kim jest ten Kretes
 • I jeszcze jeden długi
  .Druga kadencja PiS...
  Wycieczka uczniów szkoły podstawowej zwiedza Stolicę...
  - Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka.
  - Jak to ? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego !
  - Oj, Brajanku, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.
  - Psze pani, a co to za budynek ?
  - To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na rosnący u bramy las... Las krzyży... Wiecie skąd się wzięły ?
  - Kogoś tu ukrzyżowali ?
  - Nie, Denisku. No jak to ? Nie wiecie ?
  - Nie wiemy, psze pani.
  - No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego.
  - No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.
  - Jak to młodzieńcze lata ? A reszta ?
  - Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.
  - Aaaa, chyba, że tak... No więc słuchajcie, drogie dzieci... Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.
  Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie ?
  - Można Andżeliko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd ten krzyż.
  - A te mniejsze krzyże to skąd ?
  - Te mniejsze postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża.
  - Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu ?
  - Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.
  - Psze pani, a co to jest fresk ?
  - Takie malowidło na suficie. Widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej...
  - Ja nie widziałam.
  - Jak to, Dżesiko ? Nie byłaś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu ?
  - Nie, bo byłam wtedy chora.
  - A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?
  - Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi.
  - Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć.
  - Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.
  - Ooo, a co to są za tablice ?
  - To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.
  - Stacja 7 - Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi... fajne!
  - A patrzcie tu: Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany !
  - No już starczy, musimy iść dalej... mamy jeszcze tyle do zobaczenia w Warszawie.
  - O kurcze! Patrzcie to ! Co to za wielkie bryły, psze pani?
  - Oj, Patryczku, przecież widać, że to buty.
  - A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom ?
  - To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci.
  - Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi !
  - No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale.
 • @Wican 18:05:00
  " Szydło znowu przegrała głosowanie z kretes. Nikt nie wie kim jest ten Kretes". :) Dobre ...... :)

  Tak samo jak po zmianie ulicy Dworcowa, nikt nie wie kto to był ten Dworcow ;)

  Dziś niegdyś ulica Dworcowa przy dworcu głównym nosi imię jakiego podziemnego bohatera z nadania rządzącej partii.
 • @Wican 18:06:25
  D))))))
 • @Autor
  "... nie jestem zwolennikiem ani PIS ani PO ani SLD ani PSL ani żadnej partii pookrągłowego! KNESETU!" -

  --- Więc nie ma na kogo głosować. Nie dla mnie ta zabawa. Wielu z nas jednak jest przekonanych, że jest 'mniejsze zło'. Nie sądzę. Czy podjęli kandydaci rozmowę na temat polityki zagranicznej, obronnej? Nie, a przecież te obszary są podstawowe. Nie podjęli, bo mogliby być pociągnięci za język. Mogłyby paść niewygodne pytania. Mamy więc show dla ludu. Wygra 'przystojniejszy' i bardziej wygadany.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 18:58:35
  Niestety to jest całkowita prawda.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • Na marginesie. Pomarzyć można :)
  Brak nam jest niestety w Polsce węgierskiego Orbana. 
  Który pogonił Soros'a z Węgier i ma mimo amerykańskiej i unijnej antyrosyjskiej histerii w miarę normalne relacje z Rosją.
   
  Utrzymuje handel i między Węgrami a Rosją istnieje porozumienie chociażby w kwestiach związanych z Ukrainą (autonomii dla terenów zamieszkałych przez ludność pochodzenia węgierskiego i rosyjskiego) .
 • @Alfax 19:09:56
  Przypadkiem słyszę, że już obaj kandydaci zatroskali się o rodzinę, tak jakby to był główny obszar ich działania. A jest tak, że najlepiej o rodzinę dba... rodzina. Gdy przed laty we Francji zaistniała próba stworzenia prawa do adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, wyszło w Paryżu milion obywateli, by zaprotestować. O ile wiem, zadziałali skutecznie.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • Niedziela, 12. Lipca. Słonko na błękitnym niebie.
  Co się będę z rodziną w domu kisić. Żona dzieci i ja ekologicznie na rowerze drogą przez mały lasek nad jezioro Sławskie.

  A żydzi i tak już dzisiaj wiedzą który żyd będzie w Polin figurantem na stanowisku "prezydenta".

  Salution:)))))✔
 • Ciekawostka :)
  Duda nieba by przychylił Trumpowi, ale potentat gugiel translator jest niewzruszony, proszę sprawdzić.
  Po wpisaniu "Duda szkodzi" tłumaczy "Duda is harmful, ale "Trump szkodzi" już tłumaczy, że Trump nie ma znaczenia...Obama is okay, chociaż po polsku szkodzi, tak samo Putin, 5G szkodzi - 5G is okay.
 • @zygmuntbialas 19:38:58
  Jak długo PIS będzie rządził to prezydent z innego ugrupowania będzie mógł pisowskie buble blokować.

  Salution:) ✔
 • Nie mam wyboru.
  Warszawa odetchnie (lgbt).
  Polsce nie zaszkodzi (prez. bez pisu - niewiele może)
  Osłabi dyktaturę ciemniaków.

  GŁOSUJ NA TRZASKOWSKIEGO.
 • Jest znana z doświadczeń w propagandzie sytuacja, która
  oznacza "przegrzanie". Bywa tak, że natrętność propagandy powoduje odwrotny skutek od zamierzonego. Atak propagandowy jest tak uciążliwy i natrętny, że odbiorcy tego są już zmęczeni. Następuje samoobrona, która powoduje, że odrzucają to co ich męczy.

  Polska TVP właśnie to robi. Jest bardzo prostacka, nie ma żadnego wdzięku, jest to tłoczenie przekazu bez finezji i elegancji, a to odrzuca.
 • @zygmuntbialas 19:38:58
  Witaj . Pytania dla żon kandydatów . Pani Agato czy goli pani cipkę ?. Panie redaktorze , ależ skąd Adrian goli się sam . Salute Amigo .
 • Niestety, mamy zły wybór.
  Ale mozna zrobić, że dwie bandy będą wojować a przez to, przekształcanie Polski w Polin zostanie choć lekko wstrzymane. Poza tym, nie warto lenić sie.

  Założenie butów 30 sek.
  Wejście do lokalu wyborczego 300 sek.
  Oddanie głosu 120 sek.
  Zobaczyć minę Kaczora po wyborach - bezcenne.


  Panie prezesie. Czy w PiSie funkcjonuje wymiana opinii?
  Prezes: Oczywiście. Wczoraj Duda przyszedł do mnie ze swoją opinią, a wyszedł z moją.

  A, nie doceniłem Kaczyńskiego. Pozbył się kiedyś Exkpresu Wieczornego, ale teraz jego spółka jest udzialowcem GaPolka.
 • @Wican 21:38:56
  Kto Polskę ma na sercu powinien zagłosować na tego tęczowego gniota . Wystarczy policzyć szable w sejmie . Salute .
 • @Repsol 21:32:49 Pytanie dla żon kandydatów:
  Czy popierają ułaskawienie pedofila i czy mężczyzna i kobieta w konkubinacie, to jest normalna rodzina, gdzie są gwałcone dzieci.

  Zupełnie pomijany problem w dyskusji. Zupełnie nie rozumiem ciszy w tej sprawie.
 • "Tylko się nie pozabijajcie."
  -----------
  To nie są żarty - bo jeżeli taki poleci do urn aby być wreszcie wolnym - jak ta przysłowiowa, dzika świnia w szaleńczym biegu na zakręcie - to na tym zakręcie wszystko się może takiemu przydarzyć.
 • Wkurzony Kaczelnik do Suskiego.
  "Kurła Marek. Dałem wczoraj Andrzejowi do potrzymania kota, a on go podpisał"


  Albo uczeń Geremka Waszczykowski do sekretarki: "Łącz mnie z Koreą".
  To są dwie???"
 • @Anna-PK 21:46:20
  Pełne odmóżdżenie lemingów . https://milanowski.pl/40-large_default/kaganiec-metalowy.jpg Do tego idzie nowe . https://www.youtube.com/watch?v=cYC1mlqO5N4 Ukłony :(
 • @HASKI 22:15:26
  Czyżbyś u bezinteresownego Jankiela próbował pisać ?. Naiwny jesteś Amigo , tam tylko dotacje z brukseli łykają . Salute :)))
 • @HASKI 22:15:26
  Też mi dąła bana i jakiś koment skasował
 • @HASKI 22:38:07
  Czyli po 5 latach czytać go nauczyli . Gość " ma talent " . Dopiero kwiczał że się uczy : https://www.youtube.com/watch?v=wf4o6rYaPCI Salute :)))))
 • @interesariusz z PL 14:16:02
  Ja tak nie uważam.
  Każdy ma prawo mieć swój wlasny pogląd i nawet jak jest sprzeczny z pana poglądami ale oparty jest na faktach nie ma mowy że to banialuki.
 • @marek13 14:30:41
  Targowica trwa od 1989 roku i końca nie widać, przykre ale prawdziwe.
 • @Wican 14:39:55
  Polska ma kuratora w postaci lady botox a Ukraina podobnie ... no może nawet jeszcze więcej niż jedną kuratorkę bo i kuratorów.
 • @Rzeczpospolita 15:26:01
  Pożyjemy zobaczymy :)
 • @marek13 16:29:37
  A gdzie się podziali Polacy jako aspiranci do stanowiska prezydenta Polski ?
  Co się stało z instnktem samo-zachowawczym ? Narodu Polskiego !
 • @Alfax 18:00:48
  Ja nie będę rzucał monetą wybiorę tylko dlatego by później nie narzekć że ktoś inny zrobił to za mnie. Trudno jest jak jest ale ... .

  Pozdrw :))
 • @Wican 18:05:00
  Bardzo dobry obraz faktów dotyczacych PIS i obowiązującej tam mentalności. Ale i w PO i innych partyjkach po 1989 roku.

  :)
 • @Wican 18:06:25
  Doskonale opisane dzieje :)

  Niestety ale to jest smutny obraz ! Co się z Polską porobiło!

  Pozdrw. :)
 • @zygmuntbialas 18:58:35
  No nie ma, ale ja zagłosuję, by był chociażby jakiś hamulec na ustawy te szkodzące Polsce i przepychane nocą i kolanem.

  Pozdrawiam :)
 • @Leonardo da Vinci 19:52:48
  We Wrocławiu 20°C chmurki a głosować ?
  Kazdy musi sam decydować.

  Pozdrw, :)
 • @welna 20:40:00
  Właśnie, też tak sobie myślę. ... ?! A jednak.

  :))
 • @Rzeczpospolita 17:32:30
  Przykład pierwszy z brzegu:"mentalność i umysłowość Polakatolika została zdegenerowana żydo-katolicką obietnicą "życia wiecznego" do tego stopnia, że..." dla Pana Katolicyzm to żydostwo. teza ta jest w co drugim zdaniu i tego się już czytać nie da.
  Duda dla Pana nie żyd? nie mogę uwierzyć i tym bardziej zachęcam do zagłosowania na niego! jaki jest sens bojkotu wyborów?
  "A stanowione prawo w IIIRP nie może być sprzeczne z prawem UE , koniec, kropka." co tak Pan potulnie cytuje te brukselskie wydumy? przyjęliśmy bandy islamistow i murzynów czy nie? dzięki komu ich nie ma w naszym kraju? dzięki PiS-owi! kto chce wpisać w konstytucje zakaz adopcji dzieci przez pary (tfu) jednopłciowe? Andrzej Duda!
  jeśli eurokolchoz chce multi-gowna w Polsce to obowiązkiem Polaka jest się temu przeciwstawić nie patrząc na żadne podpisane traktaty!
  ale Pan woli bojkotować, daje Pan w ten sposób szanse na wybranie tęczowego pajaca, ktory ma w kodzie genetycznym wyryte "prawo w IIIRP nie może być sprzeczne z prawem UE".
 • @Anna-PK 21:02:12
  Tego jak TVPiS nie da się ogladać ani słuchać.
  Jedna wielka tuba propagandy.

  To samo w kwestii polityki i wiadomości dotyczy teź TVN, Polsatu, Republiki, czy w.polsce.pl i inne głównego nurtu.

  Pozdrw. :)
 • @Wican 21:38:56
  " Ale mozna zrobić, że dwie bandy będą wojować a przez to, przekształcanie Polski w Polin zostanie choć lekko wstrzymane. Poza tym, nie warto lenić sie"

  Można i należy właśnie tak zrobić

  :))
 • @demonkracja 21:48:32
  Tym bardziej że i tak można wybrać jedynie marionetkę z woli zaserwowanych nam przez czarcipomiot kandydatów.
 • @Repsol 22:20:06
  Dokładnie, namordnik ze znakiem firmowym PIS.

  Pozdrw. :)
 • @HASKI 22:15:26
  Nie ma czym się przejmować.

  Pozdrw. :))
 • @marek13 00:01:49
  Najlepsi przyjaciele Kaczyńskiego i Dudy i IIIRP, Żydzi z Izraela promują marsze pederastów w Polsce

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/07/d8k4nuqxyam7ops.jpg
  Ambasador Izraela Anna Azari na marszu pederastów w Warszawie (08.06.2019)

  Na marszu LGBT pojawił się też blok żydowski z tęczową flagą z Gwiazdą Dawida. Około stu osób zebrało się pod pomnikiem Janusza Korczaka i dołączyło do parady. „Jedną z wartości, które nam przewodzą jest «tikkun olam». Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy «naprawianie świata». Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią”.
  ____________________________________

  "przyjęliśmy bandy islamistow i murzynów czy nie? dzięki komu ich nie ma w naszym kraju? dzięki PiS-owi!"

  Po pierwsze, przyjmowanie muzułmańskich imigrantów nie jest objęte prawem UE, tylko politycznym szantażem i naciskami.
  Po drugie, IIIRP przyjmuje Ukraińców i Żydów i ze względu na tych drugich UE nie zmusza IIIRP do przyjmowania muzułmanów.
  Poza tym PiS i PO wykonują posłusznie wszystkie antypolskie zalecenia UE, USA, Izraela.
 • @marek13 16:29:37
  "homosy będą adoptować dzieci i je gwałcić, w szkołach będą nauczać, ze to normalne, wjedzie tu islamskie i murzyńskie bydło z nadania eurokouchozu i jak w europie zachodniej do porzadku dziennego przejdziemy nad cotygodniowymi "incydentami". "

  A może dotrze w końcu do Ciebie to, że to sejm w Polsce stanowi prawo i może odrzucać weto?

  Nikt normalny nie głosuje za Czaskoskym, tylko przeciwko PiS, ponieważ PiS to 447, 1066, IPN czyli... zdrada.

  Musi być ktoś, kto daje chociaż cień szansy żeby tych zdrajców hamować.
 • @Anna-PK 21:46:20
  Całuję rączki :-*

  @--->>>>>>----------------------
 • @zygmuntbialas 19:38:58
  "Gdy przed laty we Francji zaistniała próba stworzenia prawa do adopcji dzieci przez pary jednopłciowe..."

  Jeśli takie prawo w Polsce chciałby wprowadzić kaczafi, to też byłyby demonstracje pislamskich ciemnogrodzian.... popierające kaczafiego :-(

  Ukłony
 • @ Autor
  "Tylko się nie pozabijajcie."

  Nadinterpretacja ;-)
  To oni zabijają Polskę i Polaków.
  Rządy PiS i PO są tego dowodem.
  Dlatego trzeba wzniecać konflikt między tymi zabójcami.
  Niech zajmą się sobą.

  5*
 • @Wican 14:39:55
  "Lady Botox znowu dała liścia PiSiorom"

  Odnoszę wrażenie, że oni to uwielbiają... ;-)

  Pozdro!
 • @Rzeczpospolita 01:52:15
  Tak to też są fakty.
  Samych Ukraińców około 2 a może i 3 miliony, są wszędzie a zdradza ich akcent nawet jak mówią po polsku.
 • @Jasiek 03:07:14
  Tak, dlatego by był na pisowskie samowolne poczynania hamulec to należy mimo zastrzeżeń do TRZASKOWSKIEGO zagłosować przeciwko PIS.

  Pozdrawiam :)
 • @Jasiek 03:13:49
  Tak wygląda służalczość pisioròw,
  pis służy lady botox wiernie a ona w podzięce pisiorom prosto
  w PISźior pier....nie. :)

  Pozdrw. :)
 • @Jasiek 03:07:14
  nie wcinaj się. Ci normalni co glosowali przeciw PiS to ewentualnie wyborcy Bosaka czy Kosiniaka. czaskoski zapytany o kasę na żydów już zaczął przeliczać ile to na rok, Kaczyński w wywiadzie, ze po kasę to mogą się zgłosić ewentualnie do niemcow.
 • @Monaco 23:32:43
  Niestety, obalanie sofizmatów jest czasochłonne, i dla wielu całkowicie niezrozumiałe, pozostaje ośmieszanie.
 • @Monaco 04:26:27
  Wchodzą do policji pańtswowej. Ci co dostali obywatelstwo
 • @marek13 04:57:07
  Kaczyński to akurat już nakazał spłatę wobec Żydów. A reparacje od Niemców to kit dla przygłupów. Bo do Niemców kaczyści się nie zwracają
 • @Monaco 04:31:22
  "Tak, dlatego by był na pisowskie samowolne poczynania hamulec to należy mimo zastrzeżeń do TRZASKOWSKIEGO zagłosować przeciwko PIS. "

  Dziękuję za zrozumienie.
  Dla wielu taka kombinacja to za wysokie loty :-(
  Oczywiście serdecznie odwzajemniam pozdrowienia.
 • @marek13 04:57:07
  "nie wcinaj się."

  Bo co? ;-P
  ;-DDD

  Pozdro! :-)
 • @Jasiek 09:12:19
  Tak antypolskiego szowinisty jak Ty, to ze świecą trzeba szukać.
 • @interesariusz z PL 09:57:29
  Kaczyński, Duda, Morawer. Jest sporo antyPolaków.
  Pod notka Wojtasa napisałeś coś propisiackiego, acz nieprawdziwego (ja tam mam bana i zwykle nie włażę, acz sie skusilem dzisiaj-nie warto było, dalej infantylizm). Podatków spadkowych po rodzicach nie płaci sie od dawna. PiS ściąga ciapatych. W moim powiatowym miasteczku w to poza Ukraińcami, są Wietnamcy, Tajowie, Turcy, Albańcy, Niepalczycy.
  Gdy chcę wyciąć drzewo to dalej muszę miec pozwolenie
 • @Wican 10:18:15
  Oczywiście, lekarstwo, to, co przyniosło ulgę po latach cierpienia, należy wspominać, i pamiętać.

  W sprawie drzew PiS się częściowo wycofał pod wpływem nagonki. Ale pomysł, aby pozwolić, zgodnie z rozsądkiem, aby drzewa nie terroryzowały ludzi, forsował nielubiany przez Ciebie JK,

  Nie będą poszukiwał zmian w ustawie o podatku, tylko po to, aby Ci udowodnić siłę sprawczą. Ponadto, moim zdaniem w tej sprawie winien być limit, nie ma podatku od dóbr osobistych, ale od fabryk jest. Tak więc nie do końca mi się to podoba.

  Nie wiem, czy to PiS ściąga ciapatych, może "przedsiębiorczy". Pozostaje pamiętać, że sprzeciwił się obowiązkowej relokacji imigrantów.

  Mi Ukraińcy spać nie dają. Zrobili sobie na ulicy bazę transportową i od 4 rano rzucają mięsem.
 • @interesariusz z PL 09:57:29
  "Tak antypolskiego szowinisty jak Ty, to ze świecą trzeba szukać."

  1.Yyyyyy.... uzasadnienie? Wiesz co to? ;-)
  2.Kto się przezywa, sam się tak nazywa ;-P
  3.A teraz proszę merytorycznie i bez docinek osobistych.
  Dasz radę?
 • @interesariusz z PL 10:31:07
  Chłopie. Mniej merdiów. ja mam własny las sadzony przez ojca i dziadka, stryjków. Oraz sporo drzew przy domu. Ja znam realia, a nie mity.
  Nawet, PiISackie gamonie zrobiły reorganizację. I wcześniej mój las podlegał pod nadleśnictwo oddalone o 4-5 km. Teraz ponad 30 km. Ot, PiSiactwo w praktyce. Szkodzić ludziom pracującym, wspierać obiboków i nieudaczników
 • @Jasiek 10:32:01
  Fanatyk PiSiacki? Z niedotlenieniem spowodowanym noszeniem przez kilka miehców namordnika?
 • @Wican 10:35:51
  A w sumie to objawy by się nawet zgadzały ;-DDD
  Pozdro!
 • @Jasiek 10:44:08
  Przez miliony takich frajerów zmarnowali mi trochę wakacje. Ale to moja prywata. Nawet paszportu nie mogłem se wyrobic. A miałem trzy opcje na ten sezon z załatwionym wsparciem na miejscu. Nawet nie miałem okazji wybierać. jedna opcja to Kazachstan, druga to Kirgistan (to byłoby w siodle). Trzecia to Pakistan. Te trzy opcje brałem na poważnie w tym roku)I tydzień marszu pod góre. Celem byłoby stanięcie u stóp K2 (na wysokości około 5100 m.n.p.m. Nigdy tak wysoko nie byłem. Najwyżej na włoskiej Marmoladzie (3100 z hakiem) ale tam ze sprzętem. Była szansa na wwczasy życia. Nie wiem czy kontakty utrzymam przez rok. A młodszy już nie będę. I już zaczynam odczuwać kryzys finansowy. Za rok, to może być bida, ale cóz. Najwyżej PiSiory wypochną mnie zagranicę.
  Cóz, zagłosuję w niedzielę i jade w świętokrzyskie góry. Tam jest ładnie, ale dla mnie za nisko. Jadymy z żoną i z dwoma psami a interesów popilnują dzieci
 • @Wican 10:35:16
  a ja mam własny las zasadzony osobiście. Taki ze mnie nieudacznik.
 • @Wican 10:35:51
  Tą opinią, "Fanatyk PiSiacki", udowodniłeś, że jesteś niepoczytalny.
 • @Jasiek 10:32:01
  Dziękuję za przypomnienie przysłowia, niestety, jest to typowa reakcja przy braku pomysłu,

  twoja ostatnia wypowiedź, w kontekście wielu wcześniejszych
  "trzeba wzniecać konflikt między tymi zabójcami. "
  owi zbójcy, łącznie z poplecznikami, to połowa Polaków.

  Niech się Polacy wyrżną, będzie miejsce dla Jaśka, i dla reszty, która ma wszystko z tyłu.

  Kto judzi do wojny domowej ? Nazwij swoją postawę inaczej.
 • @interesariusz z PL 10:55:48
  Ja? Niepoczytalny to Ty jesteś, fanatyku. Ja dokładnie czytam, co inni piszą
 • @interesariusz z PL 11:01:43
  "Kto judzi do wojny domowej ? Nazwij swoją postawę inaczej."

  Jakiej wojny? Mi chodziło o klasę polityczną. Nie widzisz jak nas mordują okradają? Wiesz co to wskaźniki demograficzne? Niech te swoje "umiejętności" wykorzystują wobec siebie.
  A Ty od razu z szowinistą.... Będziesz przepraszał ;-)))

  "Dziękuję za przypomnienie przysłowia, niestety, jest to typowa reakcja przy braku pomysłu,"

  A niby co miałem "wypomysłować" jak nie było uzasadnienia?

  Uprzejmie uzdrawiam ;-P
 • @Jasiek 12:22:10
  Gdybyś przez kwartał chodził z namordnikiem to też byś "był bez mapy".A interesariusz to chyba nawet do sauny w tym wchodził?
 • @Jasiek 12:22:10
  " nas mordują okradają? ... Niech te swoje "umiejętności" wykorzystują wobec siebie. "

  Ach, to jak oni będą się nawzajem wyżynać, reszta narodu zacznie opływać w dostatki ?

  Ponadto nie tylko partyjni muszą się wyrżnąć, ale i ich zwolennicy. To jakieś 20 milionów do piachu.
 • @Wican 12:25:51
  Nie korzystam z sauny, mi szkodzi na błony śluzowe nosa, podobnie jak świrus.
 • @interesariusz z PL 17:44:41
  Sauna Ci szkodzi? Akurat powinna ci chyba oczyścić nos?
  Zresztą, są różne sauny
 • @Wican 18:34:12
  Ludzie są różni, sauna zaostrza przewlekły nieżyt błon śluzowych. Każda. Niekorzystne oddziaływanie ma wysoka temperatura wdychanego powietrza. Musiałbym mieć saunę z czerpnią zimnego powietrza do nosa. Za to świetnie robi gorąca kąpiel w mroźnym powietrzu.
 • @interesariusz z PL 18:53:35
  Sauna powinna oczyszczać. Ja mam alergię na wszleakie pylki. A po saunie, "kinol" udrożniony.
 • @Wican 08:48:47
  https://www.youtube.com/watch?v=RD1eGbIVfuo
 • @
  To żadne wybory .Jedna strona tej samej monety Możecie sobie pięknie gdybać ,żadna trzecia siłą nie istnieje i nie zaistnieje.Jak obstrukcja sejmu z nowym prezydentem zmusi rząd do nowych wyborów.Cwanie tu manipulujecie "prawdą " 30 lat źle doradzacie i nagle coś sie zmieni?
 • Żeby bylo weselej- głosujemy na chochoła
  Zauważyłam w czasie tej kampanii wyborczej zmiane w zachowaniu koronnego kadydata.

  Z lizusowskiego uśmieszku służalczego lokaja , nagle stal sie wielkim rewolucjonistą pohukujacym do tłumów opłaconej klaki..

  Duda straszy, Duda dyktuje; lokaj i sługus Duda przeobraził sie w wielkiego wodza rewolucji i kontroluje masy; pomnikowy Duda wygłasza leninowskie wręcz orędzia; Duda niczym Che Guevara macha wyprostowaną prawicą a takze lewicą , a z kazdej dłoni wystają dwa palce w kształcie litery ‘V’ co ma oznaczać znak zwycięstwa: ‘venceremos amigos”.
  Tyle, ze te dwa palce można zrozumieć inaczej oglądając wodza 'en face’ , a inaczej - z 'pozadi’.
  Jednym słowem, Duda przepoczwarzył sie z jednej poczwary w drugą.
  Niestety, Cycerona z niego chyba żadna firma PR nie zrobi.

  Skad sie wzięło to ‘przepoczwarzanie' sługusa - w Juliusza Cezara; lokaja - w Zeusa gromowładnego?
  I skąd sie wziął ten kowbojski wizerunek 'silnego wodza', który sie wrogom juz nie kłania?

  Zapachniało Ameryką i medialnym cyrkiem prezydenckiego kultu jednostki.
  Taki kowbojski prezydent podpisuje każdy podsunięty mu "executive order", (wyłączne prawo decyzji) który ma świadczyć o tym , ze prezio ma wladze absolutną.
  I to po tę wadzę sięga w czasie kampanii wyborczej?

  Skąd sie nagle bierze tak wielka pewność siebie i samouwielbienie u boya hotelowego?
  Przecież widać gołym, nieuzbrojonym okiem, ze to źle dobrana rola i za wysokie koturny.

  A przeciez to żadna tajemnica:

  Od 2010 roku partie polityczne i rządy wydały ponad ćwierć miliarda dolarów na badania, rozwój i wdrożenia przeróżnych typów manipulacji w mediach społecznościowych. Dziś dezinformacja to potężny biznes.

  Specjaliści od kłamstw.

  Naukowcy podkreślają jedno wyraźne zjawisko: coraz więcej partii politycznych na świecie zatrudnia wyspecjalizowane firmy, ekspertów od PR i analityków danych do tego, by w ich imieniu zajmowali się rozprzestrzenianiem dezinformacji, trolllowali przeciwników czy kombinowali z wynikami wyszukiwania. Wydatki na takie działania rosną właściwie wszędzie. Także w ugruntowanych zachodnich demokracjach.

  Celem jest stworzenie wizerunku idealnego kandydata. Idealnych kandydatow nie ma, wiec trzeba głosować na to, co jest: surogaty i atrapy.. Trzeba je tylko odpowiednio 'podrasować' i przypudrować.

  Czas wyborów to naturalnie czas szeroko zakrojonych kampanii. Kandydaci jeżdżą po całej Polsce i przedstawiają swój program potencjalnym wyborcom. To ogromne pole do popisu dla agencji reklamowych i specjalistów od public relations, którzy się tym zajmują. Do zwrócenia uwagi na danego kandydata wykorzystują różnego rodzaju gadżety. Jak choćby koszulki, baloniki, długopisy czy smycze. (Zwłaszcza smycze) Wszystkie oczywiście z odpowiednimi nadrukami.

  Sprawdźmy, czy czas kampanii wyborczych to złoty okres dla firm zajmujących się nadrukami na tego typu gadżetach.
  Przemawiający lider danej frakcji lub kandydat na urząd prezydenta: a wśród tłumu mnóstwo ludzi ubranych w jednakowe koszulki. Obrazek dość często spotykany w relacjach telewizyjnych. Wszystko po to, by ukazać, jak wielkim zaufaniem społecznym cieszy się dana osoba.

  Ci, ktorzy korzystaja z porad specjalistow czy komunikacji, zwykle sie do tego nie przyznaja .

  "Naszych politycznych reprezentantow, niezaleznie od tego, po ktorej stronie zasiadaja , cechuje wysoki poziom zadowolenia, niewielki samokrytycyzm, i mała wrażilwosc na krytyke”. (Andrzej Stolarczyk)

  Innymi słowy, za pieniądze podatnika, partie kupują podatnikowi chochoła, którego za pieniądze podatnika, spece od PR-u upodabniają do Napoleona naszych czasów. A nawet wszechczasów.

  Z zachwytu nad Napoleonem, który zniszczył pół Europy i cale pokolenia Francuzów -idziemy dumnie do urn wyborczych , zeby sobie wybrać kolejnego dyktatora, którego wielcy tego swiata podstawiaja nam jako jedynie możliwa i jedynie słuszną kandydature..

  Najlepiej to widać w zaprzyjaznionych z Polska Stanach Zjednoczonych: trzeba było sie dobrze postarać (finansowo), zeby z 350 milionow obywateli wepchnąć do wyborów dwóch cudaków: jednego biedaka z uwiądem starczym, a drugiego, biznesmena, wielokrotnego bankruta.

  A tymczasem, demokratyczny świat wyborców przypomina rybki w akwarium, którym magiczna ręka wrzuca coraz to tańsza sztuczną pożywkę - o którą biją sie zawzięcie wygłodzone skalary.

  Marketing w polityce - Artykuł
  http://www.marketingwpolityce.zgora.pl/artykuly/politycy3.html

  Rusza konkurs na najlepszą kampanię public relations
  https://wyborcza.pl/1,75248,1630326.html

  Google Polska wybrało nową agencję public relations
  https://wyborcza.pl/7,156282,23418122,google-polska-zmienia-agencje-pr-to-kontrakt-wart-poltora-miliona.html

  Upominki w kampanii wyborczej - Balony reklamowe z nadrukiem | LogoNaBalonie
  https://logonabalonie.pl/upominki-w-kampanii-wyborczej/

  Po prostu wysyłaj im pieniądze każdego miesiąca az do wyborow, i masz gwarantowane zwycięstwo.

  Will Westcott on Twitter: ""Just keep sending them a check every month until the election and you're guaranteed to win." https://t.co/n62byRCMDk" / Twitter
  https://twitter.com/westland_will/status/1250588834288435202

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej