Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 3077 komentarzy

Fakty-Kontra-Alternatywa

Monaco - Aktualne sprawy, Polska, świat, polityka, ludzie, kosmos. Chętnie podyskutuję ale bez inwektyw i obrażania oraz prowokacji. Prawda i fakty, obnażanie kłamstw i manipulacji. W brew interesom mainstream'owym z natury zakłamanym i manipulujących.

O to jaka jest wolność słowa i poglądów na Ukrainie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukraina to jedyny kraj w Europie który gwałci podstawowe zasady istnienia demokracji i państwa prawa. CENZURA 100%. Zakazy używania języka rosyjskiego, blokada krytycznych stacji TV i blokada internetu.

 

  ➖➖➖  Dyktatura pełną gębą. ➖➖➖

  Ukraincy mają to na co sobie zasłużyli wzniecając burdy na Majdanie i mord w Odessie. 

  Firewall Zełenskiego: jak czytać zabronione strony na Ukrainie.

Główny powód CENZURY i BLOKADY to STRACH PRZED PRAWDĄ  reżimu bander ukropów

o popełnionych swoich zbrodniach, prześladowaniach i agresji i klęskach w Donbasie.

 

 

Putin stop ?    A powinno być  -  banderowski nazizm STOP !!!  -

Bander-ukry mają STRACH przed PRAWDĄ o ZBRODNIACH reżimu  na ludności ukrainskiej !!!

Ukraina charakteryzuje się represjami, korupcją i szowinizmem. Obecni władcy to reżim o ideologii banderowskiej i flirtują z symboliką nazizmu podczas gdy skrajnie prawicowe grupy atakują i mordują swoich politycznych wrogów. Czas postawić trudne pytania dotyczące współpracy europejskiej z Ukrainą.

Ten mały fühler Władimir Zełenski wprowadził wczoraj nowe sankcje wobec rosyjskich mediów. Jego dekretem zablokowano strony Lenta.ru, Gazeta.Ru, Ukraina.ru i Russia Today.

Media z Rosji na Ukrainie zaczęły być blokowane już w 2017 roku. Dotyczyło to zarówno kanałów telewizyjnych, jak i wielu portali internetowych - nie tylko informacyjnych, ale także sieci społecznościowych.

 Ukraińscy ci normalni i przeciwnicy bander-ukrów martwili się, jak ominąć blokady.

 Zeszłego lata banderowcy w Kijowie ograniczyli dostęp do agencji TASS. 

  A od lutego tego roku reżim ukropów zaczął aktywnie zwalczać opozycję i zamkną kanały telewizyjne, nałożył sankcje przeciwko politykom „prorosyjskim” i tak dalej. 

  Nawiasem mówiąc, jest to wyraźnie wbrew karcie ONZ i tak chwalebnie głoszone na Zachodzie że zamach stanu na Ukrainie był rewolucją godności A jest to karygodny błąd, który doprowadził do tego, że Zełenski może podjąc jak dyktator fühler każdą decyzję która jest zdecydowanie anty demokratyczna, łamiąca podstawowe prawa do wolności poglądów i godności. 

  Ale ten błąd najprawdopodobniej zostanie nie naprawiony, bo Ukraina rządzą władcy z Waszyngtonu i proces blokowania mediów, witryn będzie kontynuowany. 

I wszystko sprowadza się do tego, że prędzej czy później praktycznie wszystkie mniej lub bardziej znaczące rosyjskie media zostaną zamknięte przed Ukraińcami - i to nie tylko rosyjskie, ale w ogóle wszystko, czego ukraińskie sługusy Waszyngtonu i władze w USA nie lubią. 

A ci, którzy chcą podejmować własne decyzje - co czytać, a co nie - będą musieli włączyć VPN, aby surfować po Internecie bez ograniczeń.

 To prawda, że ​​nie jest to do końca wygodne - trzeba zapłacić za wysokiej jakości VPN, a darmowy spowalnia połączenie dla całego urządzenia - telefonu komórkowego lub komputera - co utrudnia oglądanie filmów i innych witryn.

 ALE ! Jak obejść cenzurę bez tych niedogodności.

  1. Korzystanie z przeglądarki Tor. 

  Ta przeglądarka umożliwia ominięcie blokowania w Internecie bez połączenia VPN. 

  Jedną z głównych zalet jest to, że jest bezpłatna i dostępna we wszystkich sklepach z aplikacjami na telefony komórkowe. Dostępna jest również wersja na PC, którą można pobrać z oficjalnej strony internetowej. 

  Mówi się również, że „Tor” czyni użytkownika anonimowym, łącząc go z żądaną witryną za pośrednictwem serwerów firm trzecich.

   Wady - 

  Tor działa wolniej niż zwykła przeglądarka (mniej niż 10 Mb / s, a częściej 2 Mb / s). Nie stanowi to jednak problemu w przypadku witryn z wiadomościami tekstowymi. Gorzej będzie z oglądaniem filmów czy pobieraniem plików. 

  Z tych powodów przeglądarka Tor nie może zastąpić zwykłego „Chrome” ani „Opery”.

 Ponadto „Tor” nie zawsze pozwala na wyszukiwanie nazw witryn bezpośrednio z paska adresu przez Google i może być blokowany przez wyszukiwarki, które zmuszają użytkownika do poddania się weryfikacji, że nie jest robotem. Dlatego lepiej jest zaznaczyć wybrane strony w zakładkach „Tora” i przejść do nich stamtąd. Tak wygląda bezpieczne połączenie przeglądarki: łańcuch Tor przechodzi przez serwery w Niemczech, Finlandii i Stanach Zjednoczonych. 

  2. Za pośrednictwem Google News.

 Jest to bezpłatna aplikacja mobilna firmy Google, która umożliwia czytanie witryn poprzez subskrybowanie ich w tym serwisie. Jest dostępna zarówno w Google Play, jak i AppStore. 

  Google News z łatwością otwiera strony amp wszystkich witryn zablokowanych na Ukrainie. Są to strony, które są specjalnie renderowane dla użytkowników telefonów komórkowych Google. Jak widać, na Ukrainie nie są one blokowane.  Jedyną wadą może być fakt, że nie cała treść wybranej witryny trafia do Google News, a tylko te historie, które sama wyszukiwarka wybiera.  Ale jeśli utworzysz w nim kanał subskrypcji, możesz przeczytać prawie wszystkie główne wiadomości z publikacji zablokowanych na Ukrainie w jednej aplikacji. 

Ale ta opcja, jest dostępna tylko dla użytkowników smartfonów i tabletów. Jednak ruch mobilny zajmuje obecnie 70-80% rynku, więc ta opcja jest odpowiednia dla większości użytkowników.

  3. Poprzez aplikacje samych publikacji

 Większość dużych witryn ma własne aplikacje mobilne, które omijają blokowanie. 

Na przykład zablokowane wersje TASS, Sputnik, RIA Novosti i innych działają bez zwalniania podczas pobierania z Google Play lub App Store. na Ukrainie bez VPN.

 Źródło Ukraina.ru

 

KOMENTARZE

 • Taka to rzeczywistość.
  Że, ... !

  http://russia-now.com/wp-content/uploads/2016/07/ukraine-signed-an-economic-trade-pact-with-the-european-union.gif

  UKRAINA sold for the USA and EU !!!
 • Prezydent Zelenski nakłada sankcje na kogo tylko może.
  Sankcje nakłada na wszystkich kto jedzie na Krym, chodzi oczywiście o polityków. Na listę sankcji trafiła długa lista Rosjan, ale trafili też Francuzi członkowie Parlamentu Europejskiego.
  https://www.unian.info/politics/russian-sanctions-zelensky-enacts-nsdc-decision-against-officials-media-11363470.html
 • Wczoraj była 22 rocznica "Zwrotu nad Atlantykiem"
  24 marca 1999 r premier RF Ewgenij Primakow udawał się z wizytą do USA.Kiedy samolot znalazł się nad Atlantykiem do premiera Primakowa dotarła pilna telefoniczna informacja o rozpoczętych bombardowaniach Belgradu.Nie konsultując się z nikim Primakow podjął decyzję o przerwaniu planowanej wizyty i powrocie do Moskwy.Samolot wykonał manewr zwrotu.
  Większość ówczesnej "wolnej prasy" w tym najaktywniej Kommersant, odsądziła Primakowa od czci i wiary.Choć Jelcyn poparł decyzję premiera to jego "zwrot nad atlantykiem" zapoczątkował polityczną burzę która toczyła się pod dywanem.Burza zakończyła się w grudniu 1999 decyzją Jelcyna o odejściu i wyznaczeniu W.W.Putina na "pełniącego obowiązki"

  Warto przypomnieć sobie słynną wypowiedź dzisiejszego dziadygi Bidena

  https://www.youtube.com/watch?v=G7PPYpJBbh8

  więc kiedy w grudniu 2014 na "Federalnym Zgromadzeniu" Putin powiedział że "Dla Rosji przygotowywano jugosłowiański scenariusz" to wiedział co mówi. https://www.youtube.com/watch?v=HYwKvAwtKH8

  PS
  dokument przypominający kulisy "Zwrotu nad Atlantykiem"

  https://www.youtube.com/watch?v=4VB8V_ftwwY
 • "O to jaka jest wolność słowa i poglądów na Ukrainie"
  -----------------
  Zakazany owoc - z reguły lepiej - smakuje.
  Wniosek?
  Diablisko strzela a Pan Bóg kule nosi - więc ta metoda odcięcia na rympał ludzi mieszkajacych na Ukrainie - od rosyjskich mediów - może przynieść odwrotny skutek. Rosjanom z kolei nie brakuje fachowców w tej dziedzinie - aby z faktu tego odcięcia skorzystać. Na przeszkodzie stoi tylko rosyjskojezyczna V kolumna rezydująca w Rosji tych - co to ich ojcem jest diabeł.
 • @ikulalibal 07:36:41
  Niestety USA rządzone było w 1999 roku i rządzone jest w 2021 roku bez zmian przez kryminalistów.

  A co tyczy się popierania przez polskie języczne rządy amerykańskich bańdziorów kryminalistów w NATO to także od 30 lat 3 RP bez zmian, niestety.

  Pozdr.
 • @Anna-PK 04:43:26
  Nadaje jak przystało na pacynkę, marionetkę dyrygentów z USA.

  Jego i tego oligarche czekoladowego oraz cała tà bader-juntę sami Ukraińcy powinni osądzić za zbrodnie wojenne przeciwko ludzkości.

  Pozdr.
 • @ikulalibal 07:36:41
  Ten zdrajca i agent usa pijus jelcyn wraz ze zdrajcą ZSRR gorbaczowem to powinni być potraktowani tak jak traktuje się podłych zdrajców narodu.

  hitler nie pokonał ZSRR a pokonały ZSRR wewnętrzne udające komunistów różne sprzedajne za dolary szmaty i kanalie .


  Pozdr.
 • @demonkracja 10:00:18
  A poza tym istnieje możliwość odbioru telewizji satelitarnej.
  Tyle że nie wszędzie można montować anteny.

  Pozdr.
 • ⚅⚅⚅⚅⚅
  Dzięki usa i ue mają Ukraincy ukopów u władzy i godność niewolnika ❗

  Taką samą godność niewolnika chieli z usa i z ue parchy zafundować Białorusi i Rosji.

  Ale dostali po tri zubach ❗

  Salution ✔✌☺
 • @Anna-PK 04:43:26
  Rosja powinna nałożyć sankcje na tego pajaca klauna i jego całą banderowców świtę

  Salut ✔
 • To nie takie proste
  Bowiem tam jest żyje i mysli zaczna cześć społeczeństwa skażona bandytyzmem. Wiemy to z pierwszej ręki bo nie raz doświadczamy tego w bezpośrednich kontaktach z Ukraińcami w przebywającymi Polsce . Jakieś pomysły co z nimi zrobić? Pewnie utwierdzanie ich w przekonaniu ze wszystko jest okiej jest samobójstwem . Ja spotkałem dwie zakażone osoby z tamtąd i one dobrze wiedza co o tym myśle.
 • @Polantek 12:31:01
  "Wiemy to z pierwszej ręki bo nie raz doświadczamy tego w bezpośrednich kontaktach z Ukraińcami w przebywającymi Polsce."

  Bo do Polski przyjeżdżają najczęściej Ukraińcy z zachodniej części. Rozmawiałem z jednym z Haliczyny, i skarżył się że jak pojedzie na wschodnią część i odezwie się w sklepie swoją halicką mową, odpowiadają mu "banderów nie obsługujemy". Nawet w Kijowie który jest pomiędzy, słyszał uwagi "po co używasz tej szkaradnej mowy?".
 • Autor 5*
  I co ciekawe, syjonistyczni bandyci, którzy zwalczają każdy przejaw obrony europejskiego narodu oskarżając go antysemityzm, ksenofobię, faszyzm, wrzeszczą "precz z państwem narodowym", wspierają rządzących pogrobowców OUN-UPA, które przecież mordowały także i Żydów.
 • Dzisiaj jest jakiś wywiad ; pytania i odpowiedzi w sprawie Ukrainy.
  Z tego wywiadu wynika, że USA się troszczą, USA się martwią, USA nic w sprawie Ukrainy nie robią, Biden nie dzwonił do Zełenskiego, nie wysłał nawet Ambasadora, bo tam na Ukrainie nie idzie tak jak powinno iść, więc USA czekają aż będzie tam demokratycznie i prawidłowo, a co do Rosji, to USA z Rosją podyskutują, nie ma jeszcze żadnych dat, ani żadnych terminów i dalej takie...ble, ble, ble...

  https://www.voanews.com/usa/us-politics/voa-interview-state-depts-george-kent-discusses-us-ukraine-relations
 • @ikulalibal 07:36:41
  Zastanawiam sie dlaczego zniknęła z internetu ogromna ilość materiałów
  dotyczacych rzeczywistych przyczyn wojny w Jugoslawii.
  Była to przede wszystkim wojna o rope naftowa z Basenu Morza Kaspijskiego, tzw. ciezka ropa.
  Gazociąg z Azerbajdzanu poprzez Ceyhan w Turcji do Balkanów i az do Triestu, miala budować firma USA (Haliburton) należąca do wice prezydenta USA Dicka Cheneya.
  Rurociąg mial isc przez Kosowo, Serbie , Slowenie az do Wloch.
  Problem był w tym, ze należało caly ten teren zabezpieczyc i transportem i budowa rurociagu, na co Jugoslawia nie wyraziła zgody, zeby obcy rurociąg przeoral Jugoslwie.

  Soros przyszedł z pomoca i w Albanii stworzyli baze wypadowa , a na terenie Bosni, Serbii ...rozliczne prowokacje.
  Ja te prowokacje pamietam.
  Nagle ktoś zniszczyl w Zagrzebiu samochód z rejestracja Belgradu, kradziono nagminnie auta - i robili to Kosowary ale na ogol nie 'sziptary' - lokalne Albańczyki urodzone w Jugoslawii, tylko przybysze tzw. jagmares z Kosow- Albaniia. Zaczął sie nieparawdopodobny nagle zamęt i ogromny wzrost przestępczości.
  Kiedy w Prisztinie jednej nocy wymordowano 2 tysiace Serbow, Milosewicz wyslal wojsko.
  Zdaniem kowbojow i różnych debilów - nie mial prawa!
  Awantury w Bosni byly finasowane głównie przez Arabie Saudyjska i czesto Turcje bo im Unia obiecala czlonkostwo za pomoc w rozwaleniu Jugoslawii.

  Propaganda antyserbska byla nieprawdopodobna.
  To głównie przeciwko Serbom stworzono Trybunal Haski.
  Wypisywali o Miloszewiczu nieprawdopodobne brednie.
  Nie wiem czy Miloszewicz prosil - czy nie chcial prosic Rosji o pomoc - wiem ze wojsko rosyjskie bylo w Kosowie ale ich Chodorkowski, ktory wtedy "rzadzil' na Kremlu, odwolal. Zreszta na Kremlu tez sie działy sie straszne rzeczy bo przeciez szla planowana 'rozbiorka' ZSRR.

  Nikt teraz nie chce dyskutowac tzw. Porozumienia z Rambouillet, ktore to porozumienie odbieralo Serbom administracje Kosowa a przeciez Kosowo to kolebka Serbii.
  Amerykanie mieli w ogóle duże plany wobec Kosowa bo oprócz kopalni diamentów, w Kosowie była cala Tablica Mendelejewa. ( i ziemie rzadkie)

  23 lutego 1999 r kowboje utworzyly rodzaj konferencji w Rambouillet we Francji, gdzie Jugoslawia miała przekazac Kosowo kowbojom. Ten tekst tego 'porozumienia' jest tak bezczelny, ze nikt normalny by go nigdy nie podpisał.
  I mimo, ze klamstwa o Srebrenicy, Trybunal Haski odszczekal i Miloszewicz zostal calkowicie uniewinniony, to sprawa Kosowa do tej pory pokutuje w wielu umyslach jako serbska zbrodnia, mimo, ze KLA (Albanska Armia Wyzwolencza) bylo cały czas zarejestrowane w USA jako organizacja terrorystyczna.

  Miloszewicz, który nawet nie byl Serbem!!! nie podpisal tego cyrografu i 22 państwa europejskie pod wodza Clintona napadlo na kompletnie niewinny kraj.
  Pani Madelaine calowala sie z terrorysta Hacimem Thaci a Albancy mordowali serbskie dzieci.
  Co ta jędza wygadywala na Serbów - to zgroza!.

  Juz wtedy wiedzialam, ze serbska krew spłynie na całą Europe.
  Na Polske napadły Niemcy i podobno Rosja w 1939 roku.
  Na Jugoslawie napadly 22 europejskie, chrzescijanskie państwa, które broniły islamistow opłacanych przez Arabie Saudyjska, USA i niestety, Turcje .
  Odmówili udziału w napasci na Jugoslawie Czesi i Wegrzy.

  Tragedia Jugoslawii była, niestety przygrywką do upadku Europy. Jesli można bylo bronic islamistow (nie muzulmanow!) i stworzyc najwieksza baze militarna w Europe- to można i cala Europe wykończyć i ...opanowac.

  Juogslawie bombardowano bombami ze zubozonym uranem. Byla to okrutna zbrodnia przeciwko ludzkosci.
  Europa ciezko za to zaplaci. I juz sie zaczelo.
  Uniewinnili Miloszewicza ale bali sie go wypuscic, bo bali sie reakcji .
  Trzeba bylo go zabic.

  Oto tekst tej 'Zgody' - porozumienia z Ramboillet, o ktorym teraz nikt nie chce rozmawiac.
  W Jugoslawii nie bylo konfliktow ani etnicnych ani religijnych.
  Przyszli z USA spece od konfliktow.

  Appendix B of Interim Agreement, Rambouillet, France, February 23, 1999
  http://www.swans.com/library/art6/pendixb.html

  Jugoslawia to byl wstep i proba do NWO - nowego porzadku swiatowego.
  Jugoslawia byla , podobnie jak Libia, niezrzeszonym panstwem i nie miala banku swiatowego i byla bardzo rozwinieta ekonomicznie.
  To byl wspanialy kraj. Znalam osobiscie.

  Twenty-two Years Ago: NATO's War of Aggression against Yugoslavia: Who are the War Criminals? - Global ResearchGlobal Research - Centre for Research on Globalization
  https://www.globalresearch.ca/nato-s-war-of-aggression-in-yugoslavia-who-are-the-war-criminals/2144


  22 lata temu: Nielegalna i przestępcza inwazja NATO na Jugosławię - Global Research Global Research - Center for Research on Globalization
  https://www.globalresearch.ca/nato-s-illegal-and-criminal-invasion-of-kosovo/459
 • @Pedant 12:40:12Bardzo mi się spodobała ta uwaga kogoś z Kijowa //po co używasz tej szkaradnej mowy?//
  Pamietam, że na konferencji "Dialog Cywilizacji" zorganizowanej przez MAUP (Miedzyregionalna Akademia Uprawlenia Personała) w Kijowie, kiedy mówcy przechodzili na "mowę", to mój kolega Izrael Szamir, oryginalnie z Nowosybirska, zakladał słuchawki, aby zrozumieć o czym mówią prelegenci. A w przerwie konferencji obaj doszliśmy do spontanicznie jednomyślnego wniosku, ze jest to JĘZYK CHAMÓW.

  Ale z kolei od Polaków, którzy po 2014 byli w Odessie uslyszałem, że ich ostrzeżono, by unikali w restauracjach mówienia po rosyjsku, bo można za to dostać po mordzie. Zamawiać dania tam należy albo po angielsku, albo po polsku.
 • Patrząc na foto tego ukra z 3 zubami już jest wiadomo dlaczego upadlina ma herb widły z tri zubami .

  Patrząc na foto tego ukra z 3 zubami już jest wiadomo dlaczego upadlina ma herb widły z tri zubami .

  Oto typowy banderowiec XX i XXI wieku ❗❗❗
 • @Monaco
  Polecam zapoznać się z : https://bezpiecznyvpn.pl/jak-zmienic-adres-ip/ oraz : https://vpnparadise.com/pl/blog/program-zmiana-ip/ Po prawidłowym wybraniu banderopitek będzie mógł dalej zajmować się swoją pasją : https://www.youtube.com/watch?v=HbmZrzN3WFE Salute :)))))
 • @Leonardo da Vinci 18:48:38
  Amigo mnie już nic nie dziwi . Salute . https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/5a/2a/592c267cbe0b3_o_medium.jpg
 • @Tiamat 17:19:56
  100/100 Pozdrawiam Panią . http://www.mysl-polska.pl/node/69
 • @Repsol 19:49:15
  Putin o klaunie przebranym za prezydenta ukrów !

  https://m.youtube.com/watch?v=lxtgauQxw9M
 • @Tiamat 17:19:56
  I ja pozdrawiam Panią :)))
 • @Repsol 19:49:15
  I taki błazen miernota z kabaretów jest pośmiewiskiem upadliny.

  Pozdr. :))
 • @Repsol 20:03:00
  Czytałem całość, a tu fragment:

  "Pociski ze zubożonego uranu, jako amunicja promieniotwórcza, należą do broni jądrowej, a broń jądrowa należy do broni masowego rażenia (wraz z bronią chemiczną, biologiczną i toksyczną), której użycie jest zakazane Konwencją Haską i Genewską od lat. W czasie agresji na Serbię Sojusz Północnoatlantycki używał promieniotwórczej amunicji, a bombardując zakłady chemiczne, obiekty energetyczne i zbiorniki ropy doprowadził do sutków podobnych do tych, jakie powstają po użyciu broni chemicznej i toksycznej. Oznacza to, że ze względu na jej przerażające następstwa, 78-dniową agresję NATO na Serbię można nazwać aktem ludobójstwa. Ludobójstwem, które wciąż trwa.

  Vladan Stamenković
  Myśl Polska, nr 19-20 (11-18.05.2014)"

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  Tragiczne jest też to że sprawcy tego ludobójstwa z NATO oraz ich polityczni liderzy są całkowicie bezkarni !!!

  Dla tych oprawców zbrodniarzy nie ma HAGI ani NORYMBERGI !!!

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  Sami widzicie jak podli są ci co w Unii mają gęby pełne frazę sów o sprawiedliwości i wolności.
 • @Repsol 19:49:15
  Sojusz


  https://m.youtube.com/watch?v=ofWHni1vEVQ

  https://m.youtube.com/watch?v=RLQwqjs-_kA

  Pozdr. :))
 • @Monaco 21:12:45
  Polecam : https://strajk.eu/slobodan-miloszewic-uniewinniony-przez-haski-trybunal/ Salute .
 • @Repsol 22:09:57
  Pytam dlaczego obecne władze Serbii nie ścigają listami gończymi odpowiedzialnych za zbrodnie wojenne, ludobójstwa w Serbii i za zamordowanie Miloszewicza w Hadze.

  Dlaczego nic w tej kwestii nie dzieje się ? !

  Te szubrawce te szumowiny w Waszyngtonie, Londynie, Paryżu, Berlinie którzy mają łapska zbroczone ludzką krwią, tysięcy ludzi są po dzień dzisiejszy bezkarne.

  Czy to tak trudno jest obecnym władzom Serbii scigać ich na mocy prawa międzynarodowego dotyczącego zbrodniarzy ?


  Pozdr.
 • @Monaco 22:38:04
  W tym temacie gra idzie na całego . Salute . https://www.consilium.europa.eu/pl/policies/enlargement/serbia/
 • A to dopiero.
  Prezydent USA Joe Biden ogłosił, że zamierza startować w wyborach prezydenckich w 2024 roku. Chociaż pod koniec pierwszej kadencji ta najstarsza głowa Białego Domu w historii kraju będzie miała 82 lata. Oznacza to, że w przypadku zwycięstwa do końca drugiej kadencji będzie miał około 86 lat.

  O swoich planach poinformował na konferencji prasowej, która zakończyła się kilka godzin temu w czwartek 25 marca.

  „Mój plan to walka o reelekcję"

  Słowa głównego demokraty wywołały już falę kpin i zdumienia komentarzy zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie.

  Biden jest w podeszłym wieku i regularnie staje się sprawcą różnych skandali ze względu na to, że jego ciało i mózg są coraz mniej podporządkowane właścicielowi.

  Demencja to nie jest błahostka. Gdy nie rozpoznaje świata i nie pamięta kim sam jest to powinien mieć przy sobie opiekunkę
  przez 24h .
 • @Monaco 22:38:04
  Dlaczego wladze Serbii nie scigaja odpowiedzialnych...

  Co ma wspolnego Serbia z Ukraina? (Udar- Otpor)
  Kliczko- Popovicz

  Sciganie zbrodniarzy nie jest takie proste, co widać teraz na Ukrainie (Odessa, Majdan) bo Serbia jest teraz bardzo mała i okrążona przez nie bardzo przychylne państewka, które sie wciąga i do NATO i do Unii.

  A w Bond Steel /Kosowo/ jest największa w Europie baza militarna USA, która dewastuje środowisko naturalne i zezwala na wszystkie możliwe zbrodnie: trenowanie terrorystow, handlowanie dzieciecymi nerkami, organizowanie islamskich prowokacji itp.
  Kilkakrotnie próbowano stworzyć miedzynarodowy komitet do spraw zbrodni w Jugoslawii. Niestety istnieje jeszcze NATO.

  W Kosowie od 20 lat polskie wojsko i polska policja pilnują, żeby Serbowie nie wrocili do domu.
  Z tego co sami Polacy donoszą, polskie wojska odnoszą kolejne sukcesy nad Serbami. Jest to więcej niz skandal. Jugosławianscy żołnierze gnija w polskich więzieniach. Polske wredne media nazywaja Serbów zbrodniarzami.
  Dlaczego?
  Co Serbowie zrobili Polsce? A dostali w Polsce po 40 lat więzienia!!!
  /A polskie media rozpisują sie nad łamaniem praw człowieka na Bialorusi!/

  Wojna przeciwko Jugosławii była zaplanowana wcześniej co widać po wywiadach (linki podane na tym blogu).
  Natomiast niespodziewany napad bombowy na chińską ambasadę w Belgradzie , ktora nadawala wiadomosci na cały swiat o sytuacji w Jugoslawii , tak sie zbiegł dziwnie z ...osobistymi amorami Clintona.

  Clintonowi mieli właśnie urządzić 'impeachment' za kłamanie w Kongresie w sprawie Moniki Lewinsky. Clinton sie wyparł znajomości z tą ponętną
  Żydóweczką.
  Bombardowanie Jugosławii 'odwróciło uwagę' od prezydenckich amorów i rozpędziło chmury nad głową kolejnego pedofila na stołku prezydenta USA.

  A teraz najważniejsze dla obecnej dyskusji:
  Co ma wspólnego tragedia Jugoslawii z Ukraina?
  Bardzo duzo. Ta sama 'reżyseria'.

  Ta sama banda 'rezyserska' grasuje na Białorusi. Poznać po symbolu: biała albo czarna zaciśnięta pięść... ten symbol pokazała tez kilkarotnie, głupia Tichanowska.

  Przede wszystkim grupa Sorosa CANVAS , o nazwie OTPOR, która rozpętała belgradzki majdan i tzw. protesty studenckie, ktore mialy ośmieszyć i oczerniać Miloszewicza - to byla ta sam grupa prowokatorów, ktora wywołała rewolucję w Egipcie i grasowała na majdanie w Kijowie. Grupa prowokacyjna w Kijowie nazywala sie UDAR i przewodzil jej Kliczko. Mieli za zadanie zrobic z Janukowicza okrutnego zbója i bandyckiego oligarchę. (Zastapili Janukowicza zbójem i bandyckim oligarchą )
  O CANVAS mozna jeszcze poczytac w internecie.:

  Ukrainian Democratic Alliance for Reform
  klichko.org Wikipedia

  Z polskiej prasy:

  Serbski zbrodniarz spędzi w polskim więzieniu 25 lat - tvp.info
  https://www.tvp.info/15359054/serbski-zbrodniarz-spedzi-w-polskim-wiezieniu-25-lat

  Kolejny serbski zbrodniarz trafi do polskiego więzienia - Wiadomości - polskieradio24.pl
  https://www.polskieradio24.pl/5/3/Artykul/1277321,Kolejny-serbski-zbrodniarz-trafi-do-polskiego-wiezienia

  Srebrenice odszczekal Haski Trybunal. Karadzic dalej siedzi.
  Karadzic , Miloszewicz, i Ratko Mladicz nie byli Serbami!!!
  Ale bronili swojego kraju przed inwazja islamistow.. Europa im nie pomogla.

  Trybunał ONZ: 40 lat więzienia dla Karadżicia, m.in. za ludobójstwo w Srebrenicy | dzieje.pl - Historia Polski
  https://dzieje.pl/aktualnosci/trybunal-onz-40-lat-wiezienia-dla-karadzicia-min-za-ludobojstwo-w-srebrenicy

  Architekt Globalnej Rewolucji, Srdja Popowicz:

  Srdja Popovic is the author of Blueprint for Revolution, published by Scribe (£9.99). To order a copy for £7.59 with free UK P&P, call 0330 333 6846 or visit guardianbookshop.co.uk

  Meet Srdja Popovic, the secret architect of global revolution | World news | The Guardian
  https://www.theguardian.com/world/2015/mar/08/srdja-popovic-revolution-serbian-activist-protest

  Srdja Popovic | Harvard Kennedy School
  https://www.hks.harvard.edu/about/srdja-popovic
 • @Tiamat 02:28:06
  //Architekt Globalnej Rewolucji, Srdja Popowicz //

  Popowicz jest zaledwie uczniem.Fakt że dobrym bo to on po śmierci Mistrza szkoli rewolucyjnych aktywistów.
  Architektem Globalnej Rewolucji,czyli jak mówił apostoł Trocki Rewolucji permanentnej, był (jest) Gene Sharp.
  Postać u nas zupełnie nieznana choć dla Globalnej Rewolucji kluczowa i ważniejsza niż Soros który jest tylko ostatnim ogniwem w systemie przekazywania pieniędzy od amerykańskich struktur siłowych do "rewolucjonistów".(bo chyba nikt poważny nie wierzy w to że on przekazuje własne pieniądze)
  Gene Sharp był wynalazcą "bezkrwawej rewolucji".Miał za to dostać czy też dostał, nagrodę nobla.Napisał kilka książek dotyczących technik przy pomocy których organizuje się "bezkrwawą rewolucje",steruje nią by ostatecznie obalić niechcianą władzę.Jak zorganizować maksymalnie duży tłum,jak go zintegrować,jak nad nim zapanować i sterować-wszystko to nie jest kwestią przypadku czy wyrazem spontanicznych działań liderów.Zaden aspekt nie jest pozostawiony sam sobie,na wszystko jest technologia szczegółowo opracowana i opisana przez Gene Sharpa.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Gene_Sharp
  https://en.wikipedia.org/wiki/How_to_Start_a_Revolution
 • @ikulalibal 07:00:50
  "Gene Sharp był wynalazcą "bezkrwawej rewolucji".

  Przeczytał "Faraona" Prusa, gdzie jest to opisane ;)
 • @Pedant 07:50:56
  Ja nie wierzę w żadną 'spontaniczną' ani 'pokojową' rewolucję.
  Wszystkie przychodzą z zewnątrz i zasilają wewnętrzną holotą tzw. elitę, której marzy sie przejęcie majątku państwowego.

  Historia sugeruje, ze każda rewolucja to taki wirus, który atakuje dobrze rozwinięte i prosperujące kraje.

  I takie 'pokojowe ' rewolucje przynoszą korupcje i wielkie ofiary w ludziach.

  W Indiach na ten przyklad, wielki miłośnik 'pokojowego protestu', bandyta Gandhi pofatyowal sie az z Poludniowej Afryki, żeby pokazac jak wygląda 'bierny opór' i w ten sposób udalo mu sie spowodowac śmierć ponad dwóch milionów mieszkańców Indii.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej