Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 3077 komentarzy

Fakty-Kontra-Alternatywa

Monaco - Aktualne sprawy, Polska, świat, polityka, ludzie, kosmos. Chętnie podyskutuję ale bez inwektyw i obrażania oraz prowokacji. Prawda i fakty, obnażanie kłamstw i manipulacji. W brew interesom mainstream'owym z natury zakłamanym i manipulujących.

Terror Ukraińskich Sił Zbrojnych. Zbrodnia !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukraińskie Siły Zbrojne zamordowały z premedytacją dziecko. Morderstwo z premedytacją !!! 03.04.2021O

 

 

  Ukraińskie Siły Zbrojne zabiły dziecko. ➖

 Morderstwo z premedytacją !!!   03.04.2021

 

Według nadzwyczajnego oficjalnego oświadczenia przedstawiciela Armii DRL.

 ➖ Ukraińcy zbrodniarze celowo zamordowali przy pomocy drona będące na placu dziecko.Siły zbrojne ukrainy dokonują zbrodnie na ludności cywilnej i terroryzują ludność cywilną Republiki, celowo naruszając zawieszenie broni które było ustalone jeszcze w ubiegłym roku na czas nieokreślony, ignorując przy tym normy Konwencji Genewskiej i prawa humanitarnego. ➖

W ten sposób ukraińscy zbrodniarze z brygady sił zbrojnych Ukrainy na rozkaz przywódcy zbrodniarza wojennego Szapowalowa użyli drona do ataku, wyposażonego w ładunek wybuchowy. Obiekt aktu terrorystycznego został wybrany przez ukraińskich wojskowych którzy za cel obrali dzielnicę mieszkaniową Niżnego Nowogrodu -

Aleksandrowskoe, gdzie zrzucili ładunek wybuchowy w pobliżu domu na ul. Druga nr 36.

W tym momencie na podwórku było dwóch cywilów. W wyniku zbrodniczych działań ukraińskich zbrodniarzy, bojowników zginęło urodzone w 2016 roku dziecko, a kobieta urodzona w 1954 roku została ciężko ranna. którą przewieziono do szpitala. Od czasu zaostrzenia ze strony ukraińskiej agresji na Donbas jest to już druga cywilna ofiara, która została zamordowana w wyniku zamachu terrorystycznego zorganizowanego przez ukraińskich wojskowych. Tym razem z rąk banderowskiej hołoty zamordowane zostało dziecko.

➖ Materiały na temat aktu terrorystycznego zostaną przekazane przedstawicielom organizacji międzynarodowych a także Prokuraturze Generalnej DRL w celu włączenia do spraw karnych wszczętych przeciwko dowódcy 59. brygady Szapowałowowi.

➖ Wzywamy międzynarodowych obserwatorów do rejestrowania tych przestępczych działań Sił Zbrojnych Ukrainy, ich terroru wobec ludności cywilnej Donbasu, a także do zmuszenia ukraińskich przywódców do zaprzestania zabijania niewinnych ludzi.

➖ Ponadto uważamy, że przedstawiciele SMM OBWE powinni zażądać od strony ukraińskiej szczegółowego zbadania tego zbrodniczego faktu ze wskazaniem wszystkich winnych funkcjonariuszy, zgodnie  z paragrafem o odatkowych środkach monitorowania przestrzegania przepisów zawieszenie broni, aby pociągnąć ich do odpowiedzialności karnej.

Domagamy się, aby ukraińscy bojownicy odmówili wykonywania zbrodniczych rozkazów dowództwa i przypominamy, że zbrodnie wojenne nie mają przedawnienia.   Oświadczył przedstawiciel ds DRL Wiaczesław WołodinL .

 Konieczne jest wykluczenie Ukrainy z Rady Europy, - 

Przewodniczący Dumy Wiaczesław Wołodin na swoiej stronie w Telegram wypowiedział się na temat kolejnej zbrodni wojennej popełnionej przez ukraińskie siły zbrojne w Donbasie

 

Ta tragedia wydarzyła się 03.04.2021.  Ale europejskie media o tym nie piszą !!!.

➖ Brak potępienia i oświadczeń Parlamentu Europejskiego i Departamentu Stanu USA. Ministrowie spraw zagranicznych państw europejskich nie zabierają głosu. Nie podejmuje się decyzji o wydaleniu ukraińskich dyplomatów.

➖ Prezydent kraju, który wysłał wojskowego drona na wojnę z cywilami nie jest piętnowany i nazywany przez Bidena mordercą.

➖ Dziecko umarło. Miało przed sobą długie życie. Ale zostało zamordowane.

➖ Wszystko to wydarzyło się za zgodą zagranicznych opiekunów kuratorów banderowskiej junty i z milczącą zgodą państw europejskich.

➖ Co to jest? To są podwójne standardy ! ?

Nie. To jest już duzo gorsze. Gdyby Zełenski był prawdziwym prezydentem swojego kraju i odpowiadał za to, co dzieje się pod jego kierownictwem, może by pomyślałby dziesięć razy. Ale dla niego obecne stanowisko to tylko rola. Jest marionetką pociąganą za sznurki przez USA.

➖ Źle jest, gdy głową państwa jest tylko aktor, który jest przyzwyczajony do działania według cudzego scenariusza. I tylko scenarzysta wie, jaki będzie koniec.

➖ Dziś zmarł pięcioletni chłopiec. A prezydent kraju, który wydał rozkaz i uważa ze Donbas jest ukraiński nie złożył nawet kondolencji swoim obywatelom i nie obiecał dowiedzieć się, co się stało.

➖ Należy uznać za konieczne, aby organizacje europejskie jak OBWE, gdzie lubią  (jeśli chodzi o Rosję czy Białoruś)   trząść opinią społeczności i teraz gdy chodzi o reżim banderowskiej junty to też zażądać wyjaśnień od prezydenta i banderowskiego reżimu Ukrainy.


Konieczne jest omówienie kwestii wykluczenia Ukrainy z Rady Europy

Tylko w ten sposób będzie mniej zgonów, niewinnych dzieci i dorosłych zamordowanych z rąk zbrodniarzy w armii ukraińskiej i tych którzy podejmują takie decyzje ”- Oznajmił Przewodniczący DumyWiaczesław Wołodin.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Celowe morderstwo.
  To była świadoma decyzja mordercy "operatora ", -

  Szczegóły zabójstwa dziecka przez armię ukraińską w Donbasie

  Korespondent wojenny Siemion Pegov, opowiada o straszliwej tragedii, jaka wydarzyła się w Donbasie.

  „Dziecko zostało zabite przez dron ukraińskiej armii.
  Informują o tym na "wargonzo" w DRL.

  Dziecko miało 6 lat. Z drona ukraińskiej armii zrzucono ładunek wybuchowy.
  Jednak niezależnie od jakości UAV jest oczywiste, że każde takie uderzenie jest kontrolowane przez operatora na podstawie obrazu otrzymanego z drona w trybie online.

  Nie da się pomylić sześcioletniego dziecka z żołnierzem, nawet ze słabą optyką. Więc ci oficerowie Sił Zbrojnych Ukrainy wydali celowy rozkaz zamordowania dzieci ”.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • @Autor
  Pisze Tiamat w krótkim komentarzu na moim blogu: "Czy to przypadkiem nie jest przygrywka do kolejnej awantury na Ukrainie? - To co Biden opowiada - a wiadomo, ze nie odpowiada sam za siebie ani za to, co mówi - to co Ukry opowiadaja światu na temat Rosji, Putina i rosyjskiej armii na granicy... ukrainskiej; no i to co robi USA : wysyla wojska na Ukraine, zeby bronic Kijow przed Moskwa".

  Pozdrawiam :)
 • @Autor (II)
  "Ukraińcy zbrodniarze celowo zamordowali przy pomocy drona będące na placu dziecko". -

  --- Niestety jest to prowokacja; wszystko wskazuje, że na amerykańskie polecenie. Nie dość Ukraińcom, że przez głupotę stracili Krym i Donbas, że bieda wygnała kilka milionów obywateli Ukrainy za granicę za chlebem, to chcą ponieść dalsze straty.

  I przynieść rozpacz mieszkańcom, którzy jeszcze kilka lat temu byli współobywatelami.
 • @zygmuntbialas 08:17:47
  Jeden dwudziestoletni banderowiec (zasługuje na arcymistrzowski tytuł Nagrody Darwina) uwolnił świat od swojego plugawego żywota w iście pokazowy sposób:

  (bardzo drastyczna scena)

  http://dnr-news.com/dnr/56162-dvadcatiletniy-soldat-vsu-vystrelil-sebe-v-golovu-na-glazah-u-sosluzhivcev-posle-upotrebleniya-narkotikov.html
 • @Kmieć 08:30:45
  https://vk.com/video-46753831_456239927
 • @kula Lis 69 08:44:16
  Na VK zgubiłem dane do logowania i nie mogę wejść w tę linke.

  W tym moim odnośniku wyżej jest film z tego wyśmienitego samobójstwa. Do samego końca - dlatego drastyczny. Trzeba tylko trochę przewinąć stronę.

  P.S. Co ciekawe, "bohater" wideo zdążył się zdziwić (mimo dwukrotnie przestrzelonego łba), zanim wyzionął parszywego ducha...
 • @Kmieć 08:30:45
  "... uwolnił świat od swojego plugawego żywota w iście pokazowy sposób". -

  --- Szokujące!
 • @autor
  Przecież wiadomo nie od dziś,ze mordowanie dzieci kobiet i cywilów to ukrobanderowska narodowa specjalność.
 • @ Autor, All
  Oni muszą ich czymś ogłupiać, albo brać do woja kompletnych debili.
  Nikt normalny takich rzeczy nie robi.

  5*
 • @Alfax 04:23:48
  "Nie da się pomylić sześcioletniego dziecka z żołnierzem, nawet ze słabą optyką."

  Bardzo ważna uwaga.
 • @Jasiek 12:13:21
  Na temat potwornego zabójstwa dziecka w DRL przez ukraińskich wojskowych wypowiedział się Przewodniczący Komisji Spraw Międzynarodowych Dumy Państwowej Leonid Słucki.

  " Należy pamiętać, że ładunek wybuchowy został zrzucony z bezzałogowego statku powietrznego".

  „ Zbrodnia która doprowadziła do śmierci pięcioletniego chłopca w DRL, stała się niestety naturalną konsekwencją polityki władz ukraińskich. Kijów toczy bratobójczą wojnę, wysyłając pociski z napisem „Dzieci Donbasu” na teren gdzie żyje ludność nie godząca się na życie w państwie którym rządzą przestępcy ".

  " Na tym tle oskarżenia Rosji o rzekomo rozpętaną agresję z nawoływaniem do realizacji porozumień mińskich, których nie jesteśmy stroną, wyglądają szczerze cynicznie".

  " Wykonanie przez stronę ukraińską porozumień - Miński-2 -
  wraz z porozumieniami paryskimi należy bezwzględnie żądać - a zwłaszcza teraz - od prezydenta Zełenskiego".

  " Jednak europejskie stolice milczą, nie ma głośnych inicjatyw
  w imieniu zamordowanego, zmarłego dziecka na presję na reżim w Kijowie i sankcje na Kijów, nie ma żadnej reakcji".

  " Cały Zachód po prostu ignoruje zbrodnie reżimu kijowskiego, po raz kolejny udowadniając, że tak naprawdę nie potrzebuje pokoju na Ukrainie. "

  " Dla Zachodu, ważne jest, aby nasi przeciwnicy utrzymywali napięcie w pobliżu granic Rosji kosztem życia dzieci, starców i kobiet.

  Bruksela i Waszyngton próbują rozegrać krwawy gambit na geopolitycznej szachownicy, nie zdając sobie sprawę, że tą grę nie może wygrać… ”- napisał polityk na swojej stronie w Telegram.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • Zbrodnicza junta w Kijowie
  Ukraina jest gotowa palić miasta i mordować swoich obywateli tylko po to, by wykonywać cudze rozkazy przeciwko Rosji i otrzymywać miliardowe wsparcie z Zachodu. A tym bardziej gdy miliardy dolarów czerpane z Rosji za tranzyt gazu zanikną... .

  Korespondent RT Murad Gazdiev, który odwiedził wiele gorących miejsc, w tym Górski Karabach i Bliski Wschód, mówi o czysto politycznych i ekonomicznych powodach zbliżającej się wojny w Donbasie.

  „Dlaczego Kijów potrzebuje wojny? Chodzi, jak zawsze, o wykonywanie cudzych rozkazów i ogromne pieniądze.
  Zachód finansuje ukraińską armię a nie gospodarkę kraju.

  Natomiast 14% wpływów do budżetu Ukrainy w 2019 r. Przypadło na tranzyt rosyjskiego gazu do Europy. To jedno z głównych źródeł waluty dla Kijowa.

  Z każdym ukończonym kilometrem Nord Stream 2 rosną szanse Ukrainy na utratę wszystkich tych dochodów, co byłoby absolutną katastrofą zarówno dla Zełenskiego, jak i ukraińskiego rządu oraz „europejskiego kursu” banderowskiego kraju.

  Decyzja o działaniach przeciwko Donbasowi jest brudna, zbrodnicza, ale ekonomicznie uzasadniona: by ponownie rozpętać wojnę w Donbasie, aktywować zasoby propagandowe i zalać zachodnie media i polityków krwawymi obrazami wojennymi w nadziei, że nie będą mieli innego wyjścia, jak zastopować czy zamrozić Nord Stream 2 .

  ( Swoją drogą reżim w Polin też ma w tym swój podły udział bo tak jak upa dlina czerpie zyski z tranzytu rosyjskiego gazu do EU ).

  " Taki właśnie jest teraz kraj, gotowy spalić miasta i wymordować nawet własnych obywateli, aby zatrzymać pieniądze pochodzące od przeklętych Moskali ”.

  Wielu obserwatorów podziela tę samą opinię o przyczynach zaostrzenia, a korespondenci wojenni Dmitrij Steshin i Yuri Kitten uważają, że to, co dzieje się obecnie, jest bardzo podobne do przygotowań do wojny sierpniowej w Gruzji.
 • Czerwona linia.
  Putin nakreślił „czerwoną linię” w Donbasie

  Jak wiecie, 30 marca Władimir Putin odbył konferencję z Prezydentem Francji i Kanclerzem Niemiec. Zgodnie z oczekiwaniami, podczas dialogu poruszyli sytuację w Donbasie.

  W rzeczywistości rozmowa dotyczyła co jest przyczyną pogorszenia się sytuacji w DRL i LRL ?

  Prawdopodobnie prezydent Rosji chciał przekazać właśnie Macronowi i Merkel, jak może zakończyć się przekroczenie „czerwonej linii” dla Kijowa.

  Bez wątpienia Moskwa zdaje sobie sprawę z ofensywnych planów Ukrainy, więc Putin ostudzić agresję Zełenskiego po przez ostrzeżenie zachodnich przywódców.

  W końcu jest oczywiste, że słowa z pewnością dotrą do tego kwadratowego łba który gra rolę prezydenta.

  Choć jest oczywiste, że ani Francja, ani Niemcy nie są zainteresowane dalszym zagłębianiem się w ukraińskie problemy. Tak Niemcy i Francja kraje „formatu normandzkiego” wspierały Kijów, ale tylko wtedy, gdy było to dla nich korzystne.

  Teraz retoryka zmieniła się dramatycznie. Świadczyć o tym może wypowiedź Merkel podczas negocjacji. Jej istota polega na tym, że Rosja powinna wziąć odpowiedzialność za zaprzestanie działań wojennych, ale pod warunkiem także przestrzegania porozumień mińskich przez Kijów.

  Nie jest jasne, czy jest to kolejny wyczerpujący zarzut pod adresem Moskwy, czy też prośba o zakończenie konfliktu zbrojnego bez strzelania. Jedno jest pewne: Niemcy i Francja planują umyć ręce.

  Takie zachowanie Francji i Niemiec sojuszników bandery mogła spotęgować poważna postawa Rosji, która zaostrzyła się wobec wybryków Kijowa.

  Nie wiadomo, czy rzeczywiście strona rosyjska przenosi sprzęt wojskowy na granice, ale czynili i czynią to sami ukraińcy Zełenskiego, który też pospiesznie zwerbował Bidena.

  Teraz Kijów rozumie, że przecięcie tej „czerwonej linii” jest już blisko. Ale nawet jeśli nie zrozumiał , to wkrótce zrozumie, ponieważ obietnica pomocy Stanów Zjednoczonych to nic innego jak kolejna bezmyślna rozmowa ze starym sklerotykiem.

  Ukraina przygotowywała się już do „ostatniej ofensywy” za czasów czekoladowego magnata zbrodniarza Poroszenki. Wtedy sytuacja była podobna: karzący zostali zastraszeni przez samych ukraińskich propagandystów, a Obama obiecał pomoc. Ale tak naprawdę wszystko okazało się strasznym dla banderowskich ukropów kotłem i dla Sił Zbrojnych Ukrainy „heroiczną” ucieczką pokonanych.

  Najwyraźniej wkrótce Zełenski nadepnie na tę samą minę lub przewyższy stratami poprzednią i otrzyma „twardą odpowiedź” ze strony Rosji i zgodnie z prawem dotyczącym ochrony ludności cywilnej.
 • @Jasiek 12:11:48
  Czas grozy nastał. Szkoda życia ludzkiego z polecenia kryminalistów rządzących upa padliną.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 08:17:47
  Amerykanie cały czas obiecują, ze za wszelką cenę nie dopuszczą do ukończenia NS2. I w ogóle tego nie ukrywają, ze 'użyją wszelkich metod', żeby ten gazociąg nie zostal dokończony, a to dlatego, ze ta 'rura pod Bałtykiem' zagraża bezpieczeństwu Stanow Zjednoczonych..
  Bo podobno w tej rurze bedą zainstalowane urządzenia szpiegujace ... Waszyngton i sypialnie Bidena.

  Równocześnie kombinuja jakąś strefe 'miedzynarodową' na Morzu Poludniowo-Chinskim.
  Widac, ze ten koronawirus im sie bardzo przydaje.

  I w tym zamieszaniu zastanawia taka wstrząsająca wiadomość:

  Polska krytykowana za naruszanie praw człowieka w corocznym raporcie Departamentu Stanu USA

  https://www.onet.pl/?utm_source=gazetagazeta.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=4f1ddf64-ccf7-4673-beab-ddefc5613617&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

  Albo sobie Amerykanie pomylili Polske z Chinami albo z Białorusia.
  I wyślą Ukrów na pomoc prześladowanym w Polsce cywilom.
 • @Kmieć 08:30:45
  Niektórzy sami siebie karają za swoje zbrodnie.
  Bo może miał na sumieniu spalone w Odessie 2 maja 2014 roku niewinne dzieci !

  Lub mordował ludność w Donbasie.

  Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 08:17:47
  Kukły i marionetki usa to jest ta obecna sztucznie usadowiona władza na upapadlinie.

  Ale jej koniec nadejdzie w momencie totalnego ataku na DRL/ŁRL.

  Pozdrawiam :)
 • @Tiamat 13:53:17
  "Widac, że ten koronawirus im sie bardzo przydaje."

  Tak widać że zaatakował jankesom już zupełnie mózg i wyżarł im wszystkie zdrowe komórki.

  A taki kraj to zombie z reżimem zombies.

  Pozdrawiam :))
 • @matterhorn 10:19:04
  Zofia Kossak- Szczucka wspominała, że za rządów Centralnej Rady prześladowania objęły tylko polskich ziemian, natomiast za Petlury rozszerzyły się na polską służbę, katolicką szlachtę, całą polskość jednym słowem . W styczniu 1918 r, przyszła kolej na Lubczę, majątek Przecławskich. ... W cukrowni w Sieniawie zamęczono kilku polskich pracowników, obcinając im nosy, uszy, wciskając w oczodoły gromnice. Baby otoczyły ich wiankiem, śpiewając pieśni żałobne i rozpustne". Ofiarami przemocy padali nie tylko Polacy, ale także Żydzi. Do strasznego pogromu, który rozpoczął oddział „siczowników galicyjskich", doszło w Płoskirowie. Żydów nie zabijano z broni palnej. Wszyscy zostali zarżnięci, zakłuci lub poćwiartowani żywcem [...]. Daremnie skazańcy starali się przekupić żołnierzy, oddawali pieniądze, złoto –„Nam was treba, ne waszich hrosziw", odpowiadali, nie zwracając nawet uwagi na prośby. Zabitych wyrzucano z okien na ulice, gdzie po kilku godzinach zebrały się istne materace z trupów. Leżały tam w grozie strasznej niedoli- matki ciężarne, z których wydarto wnętrzności, dziewczęta z odrąbanymi piersiami, starcy wyszczerzeni, okropni... Z balkonów zwieszały się wianki związane z dzieci maleńkich, rozpłatanych bagnetami, powiązanych sznurem za główki żałośnie zwieszone",,pozdrawiam.
 • @Monaco 13:50:18
  Napewno RACJA,tylko nie nadarmo pozbyli się Trampa aby dalej prowadzić taką polityke.Skromnie uważam że równocześnie będzie zapalnie w Donbasie jak i koło Nord Stream 2,już koło tego były początki z kutrem co miał/niby/, przeprosić.
  Będą następne prowokacje,oczywiście z winy Rosji,dlatego uważam nastepne miesiące bardzo ważne,czy ukąńczą Nord Stream 2 i czy popłynie gaz ?,,,bo !!! przypominam....
  Podczas przemówienia na posiedzeniu Rady do Spraw Globalnych w Chicago, 3 lutego 2015r dr George Friedman, założyciel i prezes Stratforu opisuje otwarcie, iż USA jest imperium które musi kontrolować de facto cały świat by zapewnić sobie dominację i ochronę. W europie opisuje on, iż od 100 lat USA walczyło z wszelkimi możliwymi formami bliskiej współpracy pomiędzy Niemcami i Rosją, które razem stanowią siłę mogącą zagrozić Stanom Zjednoczonym. "Podstawowy problem USA który od wieków angażował nas w I, II wojnę światową i zimną wojnę to relacje pomiędzy Niemcami i Rosją, ponieważ razem są jedyną siłą która może nam zagrozić i upewnienie się, że to nie nastąpi." stwierdza Friedman, dodając "Dla USA zasadniczym zagrożeniem jest Niemiecki kapitał i technologia oraz naturalne zasoby Rosji i jej siła robocza jako jedyna kombinacja która od wieków piekielnie przeraża Stany Zjednoczone."
 • Banderssyn jest od mordowania
  jak d*pa od s*ania.
  Bez tej zasadniczej wiedzy - nie będziemy wiedzieć - po co światowy, czarci pomiot - wskrzesił banderland.
 • @Alfax 12:47:25
  Przestepcami sa takze "dziennikarze" cytujacy slowa nierozgarnietego Bidena o "mordercy Putinie", milczac w temacie zbrodni ukrainskich szubrawcow. Swiatem rzadzi psychopatyczna banda.
 • @morgan 18:10:39
  No pewnie . Salute : ))))) https://www.youtube.com/watch?v=IE1Ih3zcnt8
 • @Repsol 21:34:02
  Ważna rozmowa z Puszininem szefem DRL.


  https://m.youtube.com/watch?v=7aKGHwiNy7M

  Pozdrawiam :))
 • @Repsol 21:34:02
  Ten stary uparciuch odporny nawet na kule :)

  Ps. Jak to można zmontować fake news :)

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @morgan 18:10:39
  Mainstreamowe dziennikarstwo to element płatnej profesji i służący dla propagandy.

  Tam mówią i piszą tylko to na co pozwalają ich główni redaktorzy lub właściciele redakcji.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 21:42:05
  Amigo usraelici nie takie sztuczki lemingom potrafią wmówić . Salute .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej