Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 3077 komentarzy

Fakty-Kontra-Alternatywa

Monaco - Aktualne sprawy, Polska, świat, polityka, ludzie, kosmos. Chętnie podyskutuję ale bez inwektyw i obrażania oraz prowokacji. Prawda i fakty, obnażanie kłamstw i manipulacji. W brew interesom mainstream'owym z natury zakłamanym i manipulujących.

COVID-19 OGROMNE ZYSKI w MILIARDACH US$ dla TWÓRCÓW PANDEMII

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stało się jasne, kto na tym szaleństwie zarabia miliardy dolarów / euro . I kto jest sprawcą terroru w stosunku do ludności przymuszonej do wszelkich ograniczeń, łącznie z wolnością ! OGROMNE ZYSKI w MILIARDACH US $ DLA TWÓRCÓW PANIK PANDEMII !!!

 

 

 

Już stało się nader jasne kto jest twórcą tej zarazy zwanej panik-pandemią i kto na jej działaniu zbija kokosowe fortuny w miliardach US dolarów.

 

TO są MORDERCY PRACUJĄCY w BIO-LABS i PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM. 

A najwięcej bio-labs jest tych amerykańskich i nie tylko w USA ale też u boku Polski bo na Ukrainie.

Chiny ostatnio oficjalnie zażądały od USA ujawnienia działalności amerykańskich bio-labs na całym świecie gdyż uważają że to Amerykanie stworzyli i opracowali virus Covid-19. 

Belgijska sekretarz stanu ujawnia ceny sześciu szczepionek anty Covid-19.

Belgijska sekretarz stanu ds. Budżetu i ochrony konsumentów Eva de Bleeker przypadkowo ujawniła ceny sześciu szczepionek koronowych, które Komisja Europejska zaopatrzyła UE.

Według flamandzkiego nadawcy VRT, redakcja omyłkowo opublikowałw listę cen szczepionek firm Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca, Sanofi-GSK, Johnson & Johnson i Curevac, aby wykazać, że w budżecie udostępniono wystarczającą ilość pieniędzy na zakup szczepionek.

Jednak Komisja Europejska jest umownie zobowiązana do zachowania poufności, ponieważ po poznaniu cen producentom trudno będzie obciążać innych klientów z poza UNII wyższymi cenami.

Belgijski parlament chce się dowiedzieć od De Bleeker, czy naruszyła ona zasady zaufania Komisji Europejskiej. Pracownicy ds. Communication De Bleekera próbowali wykorzystać „przejrzystość”, aby uspokoić trwającą w mediach społecznościowych dyskusję na temat finansowych zasobów dostępnych na szczepionki. Po ujawnieniu wiadomość została usunięta, ale informacje zostały już przekazane i to wiele razy.

Uderzające jest to, że niektóre szczepionki są znacznie droższe niż inne.

Produkt firmy Pfizer-BioNTech, który UE jsko pierwsze zskupiła, jest droższy i kosztował 12 euro za dawkę. Obecnie juz 15 euro. A inny lider, Moderna, pobiera nawet 18 USD za dawkę, co czyni ją dziesięciokrotnie droższą niż najtańsza szczepionka AstraZeneca,która ma mniejsze szanse ze względów jej złej reputacji po trafieniu na rynek. 

Natomiast bułgarski premier Bojko Borissov oznajmil, że europejska komisja ukrywa że cena szczepionki w 2022 roku będzie wynosić około 20 euro i żąda przejrzystości.

Skąd mamy wiedzieć, czy taka zupełnie nowa szczepionka, według niesprawdzonej receptury, jest bezpieczna w dłuższej perspektywie...

 

 

The USA MILITARY BIO-LABS na UKRAINIE  !!!

 

 

KOMENTARZE

 • 5 ☆☆☆☆☆
  Ten wycinek z całości jest na stronie Pana Ryszarda Opara

  " Jakie będą efekty uboczne, szczepionek - w perspektywie następnych lat? Nikt, tego nie wie."

  https://ryszard-opara.neon24.pl/post/161247,dylematy-realia-i-oszustwa-wspolczesnosci

  A ja mój o podobnej treści umieszczam i tutaj.

  Już są problemy z trombose u pacjentów a ile jeszcze wyjdzie na jaw poważnych ubocznych działań po upływie miesięcy czy nawet lat.

  Pożyjemy, zobaczymy, ... .

  Jedno jest pewne, ze ogromne zyski (średnio 15 euro) za jedną dawkę x miliardy ludzi na Ziemi to wielki zysk dla producentów i to oni osiągnęli swój finansowy cel.

  Będą mieli dzięki wykreowanej pandemii ogromne środki na rozwój nowych virusów i ich zwalczanie oraz na niekończące się reklamy w mediach o ich "cudownych" lekach na wszelkie dolegliwości i choroby.
  Z ciągle tym samym hasłem, KUP i ZAPŁAĆ a następnie po skonsultowaniu się z lekarzem wyrzuć na śmieci boś kupił sobie toksycznego ze skutkami ubocznymi = szkodzika =.

  Serdecznie pozdrawiam :)
 • @Alfax 16:35:39
  A Niemczech sąd zakazał noszenia maseczek i wykonywania testów.

  Czytaj.
  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-niemcy-sad-w-weimarze-zakazal-maseczek-i-testow-w-szkolach,nId,5164737

  Pozdrawiam :)
 • @Monaco 16:47:55 Brak konsekwencji lub logiki.
  @Monaco 16:47:55

  A więc jak widać to te zakazy lub nakazy można obalić i żyć normalnie.
  Nie mówię że pandemii nie ma. Jednak przepisy takie jak w Hiszpanii, że na plaży chociażby całkiem pustej jest obowiązek noszenia maski a na tarasie przy plaży już nie to świadczy o idiockich absurdach i braku konsekwencji.

  To samo przed wejściem do samolotu, każdy musi wykazać się aktualnym negatywnym testem a i tak w samolocie musi siedzieć obowiązkowo w masce i to godzinami , tu kłania się brak logiki.
 • Autor 5* - syjonistyczna światowa banda zaplanowała covid-terror do 2025r.
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2020/10/covid-program-2025-1.jpg

  Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT. – za https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/
 • @Rzeczpospolita 18:01:07
  Policja zamieniona w geSStapo znów podbiła kobietę i powaliła ją na ziemię. Jeszcze rochę i ludzi będzie rozstrzeliwać stawiając pod mur, bo już łapanki i pacyfikację odbywają się każdego dnia.

  Salut ✔
 • ⚄⚄⚄⚄⚄
  Salut ✔
 • @Leonardo da Vinci 18:24:36
  Rozwinął sie caly przemysł szczepionkowy, bardzo przydatny: maseczki, dezynfeksyjne środki, strzykawki, testy, 1-a faza, druga faza, biznesy on-line, edukacja, medialne serwisy; no i jest o czym gadać w tv i fejsie, robic zakupy opłaty za szpital, różne 'środki zapobiegawcze', stacje szczepionkowe, dodatkowy sprzęt medyczny, a przede wszystim mandaty, kary. Kwitnie tez przemysł kwarantanno-hotelarski i 'ubrania służbowe- czyli kombinezony prawie kosmiczne, rękawice, kaski , helmy i różne akcesoria.
  Równocześnie oczyszcza sie powietrze, bo mniej samolotów lata i mniej zakładów dymi czy wyrzuca mniej smieci i odpadow. Duże oszczędności energetyczne.
  W związku z tym, ze zakazane sa różne bale i zbiegowiska kulturalne i rozne imprezy i konwektykle- należy spodziewac sie wielkich oszczednosci w energii elektrycznej, zasobow wodnych - mniej sie zuzywa wody do mycia i prania ciuchów przed wyjściem na bal czy koncert.
  Dzieci niszcza mniej ubrań bo nie chodza do szkoly , i nie trzeba je wozic autem nigdzie- i w ogóle ...same korzysci i oszczędności w budzecie domowym.

  Natomiast większość krajów zachodnich zamieniło sie w państwa opiekuńcze (marzenie lewaków) bo całe budżety narodowe trzeba teraz przekazac na...lecznictwo szczepionkowe, żeby zwiększać produkcje szczepionek i respiratorow.

  Same korzyści.
  Dla wybranych firm.....filantropijnych
 • @Leonardo da Vinci 18:21:57
  "Policja zamieniona w geSStapo znów podbiła kobietę i powaliła ją na ziemię. Jeszcze rochę i ludzi będzie rozstrzeliwać stawiając pod mur, bo już łapanki i pacyfikację odbywają się każdego dnia."

  Mam wrażenie, że ktoś Polskę chce zmienić w drugą Somalię, a policja tylko wypełnia czyjeś poufne wytyczne mające na celu zaognienie sytuacji.

  Ukłony
 • @ Autor, All
  "Skąd mamy wiedzieć, czy taka zupełnie nowa szczepionka, według niesprawdzonej receptury, jest bezpieczna w dłuższej perspektywie..."

  Już samo to, że amerykańskie laboratoria są na Ukrainie jest tak dziwną sprawą, że raczej byłbym skłonny założyć, że jest na 100% pewne, że w dłuższej perspektywie "szczepionka" okaże się bronią biologiczną lub jakimś bio-implantem, który umożliwia wpływ na zachowanie człowieka.

  A jakie to może być zachowanie?
  Np takie jak to w wykonaniu policji atakującej kobietę, lub tę młodą dziewczynę w Australii, gdzie policjant złapał ją za szyję i zaczął dusić.
  Policja chyba była szczepiona w grupie "0".
  Dane DNA polskich służb mundurowych też wyciekły do

  Oczywiście 5*

  Pozdro!
 • @Jasiek Informacje z Rosji. WYNIKI SEKCJI ZWŁOK ZMARŁEGO NA TZW. " COVIDA " ...
  .


  Rosja dokonała sekcji zwłok pacjenta Covid-19 i dokonano wielkiego odkrycia.

  Rosja jest pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził sekcje zwłok Covid-19, a po dokładnym śledztwie ustaliła, że Covid-19 - NIE istnieje JAKO WIRUS.

  To jest GLOBALNE oszustwo. Ludzie umierają z powodu „rozszerzonego promieniowania elektromagnetycznego”.

  Lekarze w Rosji naruszyli prawo Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które NIE ZEZWALA na sekcje zwłok osób z Covid-19.
  Po okresie odkryć naukowych nie można założyć, że jest to wirus, a raczej bakterie, które powodują śmierć i prowadzą do powstania skrzepów krwi w żyłach i nerwach. Pacjent umiera z powodu tych bakterii.
  Rosja pokonała wirusa i powiedziała: „nie ma nic innego, jak tylko koagulacja naczyń krwionośnych (zakrzepica), a metoda leczenia jest nienaruszona”.

  Tabletki antybiotykowe działają przeciwzapalnie i przeciwzakrzepowo (aspiryna). Oznacza to, że chorobę można łatwo wyleczyć.
  Tę sensacyjną wiadomość dla świata przygotowali rosyjscy lekarze na podstawie sekcji zwłok wirusa Covid-19.

  Według innych rosyjskich naukowców nigdy nie używano respiratorów i oddziałów intensywnej terapii (UCI).
  Protokoły w tej sprawie zostały już opublikowane w Rosji. CHINY już o tym wiedziały, ale nigdy nie opublikowały swojego raportu.

  Udostępnij te informacje swojej rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, przyjaciołom, współpracownikom, aby mogli uwolnić się od strachu przed Covid-19 i zrozumieć, że nie jest to wirus, ale po prostu bakterie narażone na działanie promieni 5 G.

  Przyczyną jest zranienie osób o bardzo niskiej odporności. To promieniowanie powoduje również stan zapalny i niedotlenienie.
  Osoby, które są ofiarami, powinny przyjmować Aprin-100 mg i Apronicot lub Paracetamol 650 mg. Ponieważ wykazano, że Covid-19 powoduje krzepnięcie krwi, prowadzi do zakrzepicy u ludzi i dlaczego skrzepy krwi.
 • @Jasiek 23:47:12
  " Dr Paweł Basiukiewicz, kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych ze Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim.

  Jak przekonywał, nie można patrzeć w ten sposób. - Szkoły należy otwierać natychmiast, tak samo, jak lockdown należy zakończyć natychmiast, ponieważ nie ma żadnych badań naukowych, które by potwierdzały, że lockdown ma jakiś wpływ na rozprzestrzenienie się epidemii - podkreślił dr Basiukiewicz, zaznaczając, że lockdown to decyzja polityczna" .

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-dr-pawel-basiukiewicz-natychmiast-zakon,nId,5165036

  Pozdr. :) i ukłony
 • @Jasiek 22:46:15
  Faktycznie, że jest to zauważalne jak brutalne są działania w ostatnim czasie policji w stosunku do spokojnych ludzi a w tym do kobiet.

  A tyle było w mediach głównego ścieku o przemocy na Białorusi przeciwko kobietom.

  A teraz polska? policja pałuje POLSKIE kobiety, skandal !

  Pozdr. :)
 • @Tiamat 20:14:38
  Kładąc na wagę zyski i straty to ilość tych którzy stracili jest ogromna większość.

  Stracili firmy, ludzie pracę, zdrowie psychiczne, kontakty społeczne.
  Po prostu szkody są tysiące razy większe niż zyski dla wybrańców.
  A co z dziećmi pozbawionymi kontaktu z rówieśnikami i z babciami, dziadkami ?

  Ten lockdown to antyspołeczny państwowy terror.

  Pozdrawiam :)
 • @Krystyna Trzcińska 05:38:33
  Może jest to fake news ?
  Gdzie są źródła tej wiadomisci ?

  Próbuje znaleźć potwierdzenie, ale ...

  Natomiast na tej stronie jest fsktycznie następne info:

  https://www.dw.com/pl/koronawirus-co-o-nim-wiemy-po-sekcji-zw%C5%82ok/a-53550153

  ^ Koronawirus. Co o nim wiemy po sekcji zwłok.
  Kto jest najbardziej zagrożony śmiercią po zarażeniu się koronawirusem? Niemieccy patolodzy już to wiedzą.^


  Pozdr. :)
 • @Monaco 05:57:56
  "A tyle było w mediach głównego ścieku o przemocy na Białorusi przeciwko kobietom."

  Ojej, jak ta szpila pięknie wbita. Aż musze napisać: poznaj mistrza po cięciu jego :-)

  Dziękuję! :-)
 • @Jasiek 07:29:17
  Wideo z pobicia kobiety przez - polską ? - policję.

  https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-interwencja-w-glogowie-jest-nagranie-z-policyjnej-kamery,nId,5164349

  Pozdr.:)
 • Wolność
  Bardziej mnie martwi ilość zgonów przez celowe zamknięcie przychodni, szpitali jak dochód psycholi.
 • @Monaco 08:04:02
  Powinna działać zasada wzajemności.
 • A jednak w Unii w Brukselii są kanalie.
  Uważają że AstraZeneca o złej sławie może być sprzedawana w biednych krajach, tam ta trutka może zabijać ludzi.

  ""UE. Niechodliwy towar AstraZeneca dla uboższych krajów.

  Niebezpieczne skutki uboczne. Szczepionka AstraZeneca ma w UE problem wizerunkowy. Jeśli nie zostanie wykorzystana, mogą ją otrzymać uboższe kraje."

  To jest typowym przykładem "moralności" gnomów reprezentujących Unię Europejską.

  Tak samo te gnomy zachowują się w stosunku do ofiar reżimu banderowskiej junty na upadlinie gdy rosyjskojęzyczna ludność jest mordowana.
 • "Skąd mamy wiedzieć, czy taka zupełnie nowa
  szczepionka, według niesprawdzonej receptury, jest bezpieczna w dłuższej perspektywie... ."
  ------------------
  Skąd?
  Ano dokładnie stamtąd - skąd wiemy, że pedałowanie jest nadal ohydnym zboczeniem seksualnym a nie tzw. orientacją - co by to mialo nie znaczyć.
  Wniosek?
  To co?
  Nagle Szatan i jego ziemski pomiot tak nagle pokochali ludzi stworzonych przez Boga, że im Nieba chcą przchylić! Starych, nienadajacych się już do pracy ludzi, których trzeba utrzymywać - pokochali szczególnie!
 • @
  Jacques Attali, żyd i mason, szara eminencja we Francji (m.in "twórca" Macrona) w wywiadzie udzielonym w 1981 do książki Michela Salomona L’Avenir de la Vie (Przyszłość życia) powiedział coś co powinno zainteresować wszystkich []:

  "W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starych, ponieważ gdy tylko przekroczy 60-65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje i drogo kosztuje społeczeństwo.
  Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic do społeczeństwa nie wnoszą, bo będzie ich coraz więcej, a przede wszystkim w końcu głupich. Pozbędziemy się ich, sprawiając, że uwierzą, że to dla ich własnego dobra. (...)
  Znajdziemy coś albo spowodujemy, pandemię, która dotknie niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirusa, który uderzy w starego lub wielkiego, to nie ma znaczenia. Słabi ulegną, przestraszeni i głupi uwierzą i poproszą o leczenie. Zadbamy o zaplanowanie leczenia, które będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów będzie się więc dokonywała spontanicznie: pójdą sami na rzeź".

  I co na to wyznawcy sekty kowida? Już ktoś "starszy i mądrzejszy" zaplanował wam "przyszłość". Pocieszające jest to, że mądrzy mają przeżyć. Przynajmniej na razie.
 • @Monaco 06:10:28
  Ja wiem i oczywiscie sie zgadzam.
  Klopot w tym, ze winnych nikt nie ściga a niewinnych obywateli calej planety ściga caly aparat admimistracyjny wielu krajów świata.

  Ja chciałam tylko podkreslic, ze zyski sa juz wyliczone w bankach a nawet dostępnych zeznaniach - natomiast strat jeszcze nikt nie obliczył.

  Może wyjaśnię juz na poważnie:
  Wszystkie rządy państw, które zakupiły i zapłaciły za szczepionkę, powinny sie przyznac przed wyborcami, jaką część budżetu narodowego przeznaczyły na:
  - zakup szczepionki, juz chyba 3 czy 4-tej z kolei.
  - jaka czesc budżetu narodowego jest przeznaczona na: zbrojenia, lecznictwo, oswiate, infrastrukture, programy i usługi spoleczne, programy pozaszkolne dla dzieci i mlodziezy szkolnej, infrastrukture itp.
  - jakie straty przyniosły wielu krajom ograniczenia transportu: lotów, transportu lądowego czy nawet wodnego?

  Właściciel firmy Amazon zarabia niemal 4 mliliardy dolarow dziennie i od dwóch lat nie płaci podatków.
  A robotnikom , którzy pracuja w ciężkich warunkach, podniósł płace za godzię: z $7 dolarow na $15. (wyjątkowe sknerstwo i zamach na klasę robotnicza)
  USA - to kraj finansowego apartheidu i wykreowanego konsumenta.
  Kleptokracja ma zawsze w USA poparcie rządu i ...wyborcy.
  Bo maja wolne wybory: Wolne od wszelkich demokratycznych zasad

  Na ogół - gdy chodzi o szczepionki - w mediach sie nie opowiada o stratach, tylko o zyskach. Bo USA - to kraj sukcesow ...kleptokracji.

  A z tego wynika, ze straty sa znikome, skoro można je lekceważyć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:33:02
  " Selekcja idiotów będzie się więc dokonywała spontanicznie: pójdą sami na rzeź".

  I co na to wyznawcy sekty kowida? Już ktoś "starszy i mądrzejszy" zaplanował wam "przyszłość". Pocieszające jest to, że mądrzy mają przeżyć. Przynajmniej na razie."

  Więc należy mądrym skonsolidować siły i nie stać na uboczu.

  Monaco podał ten link. Warto przeczytać.

  Dr Paweł Basiukiewicz, kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych ze Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim.

  ... . - Szkoły należy otwierać natychmiast, tak samo, jak lockdown należy zakończyć natychmiast, ponieważ nie ma żadnych badań naukowych, które by potwierdzały, że lockdown ma jakiś wpływ na rozprzestrzenienie się epidemii. Zaznaczając, że lockdown to decyzja polityczna" .

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-dr-pawel-basiukiewicz-natychmiast-zakon,nId,5165036

  Salut ✔
 • @Tiamat 11:45:53
  " A z tego wynika, ze straty sa znikome, skoro można je lekceważyć."

  Tak mowią ci którzy generują ogromne zyski, oni bagatelizują nie tylko straty finansowe ludzi przeciętnych ale i ofiary które umierają na zawał serca, raka, czy niewydolność nerek, wątroby i braku dostępu do pomocy i szpitali dla chorych nie mających nic wspólnego z wykreowanym sztucznie covid'em 19.

  Uczciwość oceny zależy od miejsca siedzenia.

  Salution ☺ ✔
 • @Leonardo da Vinci 12:20:39
  Okazuje się że Australia nie chce szczepionek

  JOHNSON&JOHNSON ponieważ i w niej istnieją groźne uboczne skutki związane z możliwymi zakrzepami po podaniu tego preparatu tak jak w sytuacji AstraZeneki, a w obydwu przypadkach jest wykorzystywana podobna technologia - to tzw. szczepionki wektorowe.

  Pozdrawiam.
 • @Monaco 17:20:07
  5* Podobnie jak u zaszczepionych w pierwszej kolejności lekarzy. Zachodzę do internisty, a temu zza namordnika tylko ślepia kaprawe wystają. Pytam - po co panu ten knebel? A ten ripostuje - żeby panią nie zarazić, bo pani jeszcze nie zaszczepiona. Dalszemu egzaminowi dotyczącemu stosunku dziurek w szmacie do wielkości wirusa poddać się nie chciał. Chyba po prostu opuścił ten wykład :)
 • @Krystyna Trzcińska 05:38:33
  Bakterie sratatata! Ale szczepionki na wirusa produkują aż furczy :)))
 • @Monaco 06:48:47
  Źródła szukaj Pan wyłącznie w urojeniach Pani Trzcińskiej. Pochowała męża i na główkę Jej padło.
 • @viridiana 08:35:00
  "stosunku dziurek w szmacie do wielkości wirusa poddać się nie chciał. Chyba po prostu opuścił ten wykład :)"

  Straszne to jest i ktoś taki kasuję konkretne pieniądze za leczenie ludzi.
 • @Alfax 07:40:51
  Firma Johnson & Johnson juz dawno powinna miec szlaban na produkcje czegokolwiek. Nawet puder dla dzieci mieli zakazony truciznami.

  Amerykański trujacy gaz lupkowy ma mieć zielone swiatlo i wolny rynek - a za probe dostarczania do Europy naturalnego gazu z Jamalu - na wiele firm europejskich nałożono sankcje.

  Nawalny - to święta krowa żydowskiej propagandy zachodniej- a zarejestrowany dziennikarz australijski, gnije bezprawnie w angielskim wiezieniu juz od lat.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej