Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
19 postów 270 komentarzy

Fakty-Kontra-Alternatywa

Monaco - Aktualne sprawy, Polska, świat, polityka, ludzie, kosmos. Chętnie podyskutuję ale bez inwektyw i obrażania oraz prowokacji.

◇ PiS to nie Polska, nie mylić celowo faktów! ◇

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

◇ PiS to nie Polska, nie mylić celowo faktów! ◇

◇ PiS to nie Polska, nie mylić celowo faktów! ◇

Ktoś kto krytykuje PiS czy PO czy SLD lub inna partię nie dbającą o sprawy nas Polaków to nie "pluje" na Polskę tylko krytykuje, okazuje niezadowolenie z PiS z PO czy z SLD lub z jeszcze innej partii ze względów  faktycznego wrogiego działania w brew naszym interesom czyli Polski.  ◇

Prosze partii nie utożsamiac z Polską tym bardziej takiej która w głównej mierze i roli dba głównie o interesy obcych państw jak Izraela, USA czy Niemiec i przez taką politykę działa na szkodę nas Polaków. ◇

Rzucane hasłami na prawo i lewo o Polsce niepodległej czy suwerennej to zwykła  propaganda i ogłupianie naiwnych  ludzi. Ponieważ w konfrontacji z rzeczywistością liczą się  tylko czyny, a czyny obnażają  fałsz i obłudę PiSu, PO czy SLD, PSL. Ponieważ te partie oddaly Polskę pod protektorat USA i UE. A obecnie rządząca partia polityczna PiS słucha wytycznych z Waszyngtonu i wykonuje posłusznie  cudze polecenia ( 447 ) które są na nie korzyść Polski i nas Polaków. PiS udowodnił to ustępując Żydom w Izraelu i amerykańskim w sprawie oszczerstw żydowskich szkalujących nas Polaków jako współoprawców i kolaborantów z hitlerowskimi Niemcami.

 

                                          

 

 Oraz w brew logice zorganizowanie na terenie naszego kraju spotkań z Netanjahu i Izraelczykami którzy pluli nam w oczy obrażając nas Polaków gospodarzy we własnym domu a zarazem naszą POLSKĘ.

Nasyłanie pisowskiej  prokuratury na ludzi  walczących o prawdę historyczną dotyczącą zbrodni ludobójstwa dokonanych przez ukrainskie bandy UPA na Wołyniu i w innych miejscach w Polsce by im zamknąć między innymi pani Katarzyniw Skołowskiej usta i intymidacja tych osób to też uwidacznia kogo wspiera  tak naprawdę  PiS i kogo chroni. W taki przypadku niech każdy zada sobie to pytanie: Czy PiS jest pro POLSKA czy anty POLSKA partia.

Zresztą haniebnie czyni nie tylko PiS ale też PO i SLD które to bez krytycznie wspierają finansowo i mentalnie tych na Ukrainie którzy bez wstydnie czczą banderowców  morderców, ludobójców Polaków jako swoich bohaterów.

A przez kosmetyczne zabiegi typu 500 plus, PiS udaje że zadbał o byt najbiedniejszych lecz praktycznie w końcowym efekcie tego gestu po przez podwyższenie rożnych  cen, opłat to realne koszty utrzymania są dużo wyższe.

KOMENTARZE

 • Niestety ,
  Odsłon 965, i jeden komentarz, no z moim to dwa.

  Ten fakt też o czymś ważnym świadczy, że komentatorzy nie chcą wychylic się ze strachu ?

  Były wybory, 40% leniuchów pozostało w domu a reszta około 60% wybrała tych co nazywam polsko-jezycznych nie koniecznie w głębi serca czują się Polakami i kto jest wszystkiemu winnien ?

  Pozdrawiam
 • @Alfax 16:18:09
  I bardzo dobrze.

  Wolność wyboru jest w cenie,
  a jak mówią Jugosławianie:

  " Nema problema "

  Hvala :)))
 • @Monaco 17:46:16
  https://www.google.nl/search?q=pis+i+po&client=ms-android-samsung&dcr=0&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwipwvGU4PblAhVBY1AKHTC-Bi4Q_AUoAXoECA4QAQ&biw=800&bih=500&dpr=2#imgrc=VIsoz8wPQaHw6M
 • Elementarna prawda jest taka - tylko
  dzięki temu, że PiS robił za opozycję - PO mogła hasać po atrapie Polski przez osiem lat bezkarnie - okradając sieroty po Polsce na niespotykaną nigdzie skalę.
  Wniosek?
  Potem będzie zmiana i szpak będzie dziobać bociana.
 • Oczywiście partia nie Polska.
  Partyjna ordynacja wyborcza, opiera wybieranie parlamentu bez przedstawicieli ludu.

  To, tak samo jak w ciele jednostki demokracji, tylko żołądek dyktuje warunki życia z nadmiarem jedzenia, bez udziału innych części organizmu.

  Przez 200 lat Tadeusz Kościuszko nie ma poparcia Polaków o
  oswobodzenie Narodu spod tyranii i uformowanie rządu demokratycznego na zasadach prawdziwej równości.
 • @Monaco
  Nie jestem naiwny . https://www.pch24.pl/notatka-wikileaks--kaczynski-zgodzil-sie-na-zydowskie-roszczenia-,68155,i.html Salute 5* .
 • @Repsol 21:32:22
  Dlatego PiS to obłuda.
 • WOŁYNIU. Cierpienia nasze ! a co i z kim robi i trzyma PiS !
  https://cdn.shoplo.com/9465/files/rzec-wolynska-ludobojstwo.jpg
 • @Monaco 23:16:46
  Gorzej jak bałagan.
  https://www.youtube.com/watch?v=srddXfR5Y_Q

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY