Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 3077 komentarzy

Fakty-Kontra-Alternatywa

Monaco - Aktualne sprawy, Polska, świat, polityka, ludzie, kosmos. Chętnie podyskutuję ale bez inwektyw i obrażania oraz prowokacji. Prawda i fakty, obnażanie kłamstw i manipulacji. W brew interesom mainstream'owym z natury zakłamanym i manipulujących.

PRAWDZIWY obraz PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawdziwy obraz PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO. FAŁSZ i OBŁUDA !!! A właściwie jego ogromnej części. Kto nas tam reprezentuje i "dba" o nasze interesy.

Moralność Kalego !!!    Parlament  Europejski   !!!.

 Parlament Europejski ?  Czy to mafijna ? europejska organizacja moralnych  karłów,  degeneratów których cechuje typowa obłuda ! 


Parlament Europejski przyjął haniebną rezolucję w sprawie Białorusi ubolewając nad losem swoich agentów.

Parlament Europejski przyjął w czwartek 26 listopada projekt rezolucji w sprawie „łamania praw człowieka” na Białorusi a konkretnie z powodu Romana Bondarenki i innych opłacanych przez europejską agenturę ulicznych szumowin i awanturników.

 O to wynik. 613 bylo za rezolucją a 41 było przeciw, 35 wstrzymało się od głosu.

 W rezolucji domagają się szybkiego niezależnego śledztwa w sprawie śmierci ulicznych awanturników związanych z protestami. Ponadto osłowie wezwali UE do wsparcia międzynarodowego śledztwa w sprawie „zbrodni przeciwko narodowi białoruskiemu”.


Nie zauważyli zajęci tak bardzo dbaniem o swoją agenturę ile to prozachodnie reżimy zamordowały ludzi we Francji ? w Turcji ? którzy protestowali przeciwko władzom !!!

Prosze o to, jacy oni w PE są "sprawiedliwi i obrońcy" uciśnionych.

Zadaję podstawowe pytanie, gdzie oni byli ? ci wszyscy obrońcy ? gdzie te kreatury w PE były gdy banderowski prawy sektor zamordował i spalił ponad 50 młodych ludzi w Odessie !!! 

Gdzie byli i są te kreatury w PE w obronie tysięcy zamordowanych przez banderowski reżim od 2014 roku z siedzibą w Kijowie, bezbronnych ludzi w Donbasie  ??? !!!  

Gdzie są w PE obrońcy cywilów zamordowanych przez ukraińskie wojsko i terrorystyczne bandy Azov i Ajdar !!!

Teraz mamy kompletny obraz. Więc to co członkowie w PE wyprawiają  już nie powinno nikogo dziwić. Teraz już wiemy kim i kogo oni reprezentują i jakie ma morale ten  Parlament Europejski. 

Takiej obłudy ze strony członków  Parlamentu Europejskiego i takiej bezczelności w stosunku do Białorusi to mogą reprezentować tylko i wyłącznie osobniki moralnie zdegenerowane i pozbawione prawdziwej ludzkiej empatii. Mamy obraz, który uwidacznia strukturę mafijnej przestępczej organizacji pod szyldem PE.

Pytanie, o czyje oni interesy dbają ?.   Wydając tego rodzaju rezolucję ! gdy w obliczu śmieci dzieci i matek mordowanych przez ukrainski reżim od 6 lat w Donbasie milczą !!!. 

Ta rezolucja dotyczy też prac nad trzecim pakietem sankcji wymierzonych w firmy i oligarchów ( Łukaszenko ma oligarchów ?)  powiązanych z Łukaszenką.

Ponieważ dotychczasowe działania UE są nie efektywne tym samym PE apeluje o rozszerzenie unijnej listy sankcji. Wezwano również do całkowitego zamrożenia transferów środków unijnych dla białoruskiego rządu i projektów w tym pożyczek z Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju i innych. 

 Jak widzimy to mafia europejska dba naturalnie o interesy wyłącznie swoje i jej płatnych sługusów. Okazując wielkie oburzenie gdy ginie w starciu z legalną władzą jakiś jej  uliczny awanturnik agent / np. nawalny /  a w sytuacji gdy są zabijane matki i dzieci w Donbasie to ze strony PE jest zero reakcji i zero  oburzenia. Bo to jej kolaboranci i podwładni banderowcy wydali rozkazy by bombardować dzielnice mieszkalne, ludność cywilną w Donbasie.

MORALNOŚĆ KALEGO  !


Według PE to w Donbasie mogą być zabijani zwykli ludzie, tysiące mieszkańców i żadna REZOLUCJA  PARLAMRNTU EUROPEJSKIEGO nie jest potrzebna w celu sankcji na reżim ukraiński w Kijowie i ukarania sprawców ludobójstwa ! !!! .

 

Pytam, w jakiej my Unii żyjemy ? Kto nami rządzi ? Kogo wybieramy na tak ważne stanowiska ? 

Jak można być tak obłudnym i takim degeneratem ? By milczeć w przypadku śmierci matek, dzieci, ludzi zabijanych z premedytacją przez ukrainskie bandy AZOV Ajdar i regularne ukraińskie wojsko

Teraz już wiemy że  Parlament Europejski składa się z 613 pozbawionych poczucia sprawiedliwości i moralności kreatur, które głosowały za tą haniebna rezolucją i zaledwie z 76 normalnych ludzi którzy nie godzili się stosować podwójne standardy i współpracować na zasadzie i według mafijnych reguł.


 

KOMENTARZE

 • UE to w istocie IV Rzesza
  Inne metody bardziej zakłamane... ale cele dokładnie te same (drang nach osten).
  Hitler był uczciwy w swojej polityce unia to zakłamana dziwka.
  Nic dziwnego Hitler był Austriakiem a UE jest kolonią globalnej mafii żydowskiej.
  a fundamentem kultury żydowskiej są kłamstwa, obłuda, manipulacje oszustwa, machloje i zbrodnie jak te pierwsze nie dają spodziewanego efektu.

  Cała zgnilizna tzw. zachodu to skutek dominacji mafii żydowskiej i wciskania na wszystkich polach fundamentów ich "kultury".

  To samo jest w USA jeszcze bardziej wyraźne niż w Europie.
 • UE to IV Rzesza a czym jest Polska solidaruchów ?
  Poniższy artykuł daje wytyczne do odpowiedzi na to pytanie.
  https://colonelcassad.livejournal.com/6357030.html

  To historyczna hańba, historyczna zdrada narodu Polskiego.
  Polska w całej swojej historii czegoś tak podłego poniżającego nie przechodziła.

  Solidaruchy znajdą swoje miejsce w historii zaraz koło banderowców, Szaulisów, mafii żydowskiej, islamistów i innej Al-kaidy.
  Podobnie KK gdzie do kompletu dojdą jeszcze naziści, pedofile i homoseksualiści..

  Chociaż trzeba przyznać uczciwie że obecny Papież już zdecydowanie walczy z pedofilio i homoseksualizmem w KK...
  JPII tego nie robił a wręcz przeciwnie sprawy były tuszowane, ofiary potępiane a pedofile i homoseksualiści robili kariery w KK gdzie JPII był wodzem naczelnym i miał władzę absolutną (hierarchia).
  To nic dziwnego to przecież tylko jeden z elementów kultury żydowskiej a JPII będący przecież żydem ciągnął KK w kierunku kultury żydowskiej w kierunku Judaizmu całkiem otwarcie.
 • @Oscar 08:38:52
  ... do solidaruchów (tych przy korycie, nie tych pożytecznych idiotów spod ambony, bo oni o niczym nie decydowali) pasuje jak ulał sentencja..
  "miałeś chamie złoty róg... ostał ci się jeno sznur"

  Tu trochę niekonsekwencji wieszcza..
  bo jak cham .. to bez honoru i moralności więc o sznurze nie ma mowy...
  "cham" ukradnie co się da i wybierze się na "Zaleszczyki" (emigrację)..i z daleka będzie zdradzał Polskę za pieniądze wrogów Polski, będzie pluł na Polskę... którą zdradzał i okradał ile wlezie.

  "miałeś chamie złoty róg..."
 • PARLAMENT EUROPEJSKI to 99% żydzi jude !!!!!
  Wszyscy wiemy że żydzi nie posiadają poczucia WSTYDU ! a o honorze w ogóle nie ma co mówić bo żydzi takiego słowa nie znają !!! to naród niewolników z Egiptu ! byli egipskimi batami bici więc zatracili poczucie godności !
  Stąd cały świat POGARDZA żydami ! ludzie Honorowi nie podają rękę takim osobnikom !


  TYLKO UNIA PAŃST SŁOWIAŃSKICH , da nam bogactwo i bezpieczeństwo  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • Skąd my to znamy ?
  Obserwując w jakich sprawach wypowiada się Parlament Europejski mamy wyraźny obraz skonsolidowanego i ukierunkowanego działania na szkodę Rosji i Białorusi oraz tych którzy przyjaźnie odnoszą się do tych dwóch państw.

  Ci ludzie (613) którzy zagłosowali za sankcjami w obronie opozycji ulicznej stosują karę zbiorową i kompletnie ich nic nie obchodzi że sankcje gospodarcze i finansowe uderzają w zwyklych ludzi i dotyczą okołon 9 milionów Białorusinów.

  Jedna kanalia uliczna jest dla nich ważniejsza niż miliony Białorusinów.

  Te metody stosuje zachodnia mafia od zakończenia 2 wojny światowej. Tak było za czasów zimnej wojny w stosunku do Polski.

  To nas Polaków Zachód prześladował sankcjami a swoich agentów w większości o zmienionych nazwiskach na polskie obdarowywał milionami dolarów na działalność dywersyjną przeciwko Polsce i sabotaż gospodarki.

  Następnie pokazywał w zachodnich mediach - tv - puste pułki w Polsce dla ogłupionych zachodnią propagandą zachodnich zmanipulowanych obywateli jak straszny jest socjalizm.
 • Wolałbym notkę, jak to europejski gadulnik szykanuje Polskę
  jak niesprawiedliwy i tendencyjny jest w swoich uchwałach,
  jak łamie zasady traktatowe, ot choćby w regulacjach dotyczących pracowników delegowanych, czy też niezawisłości sądownictwa,

  albo, kto drukuje z zyskiem euro, i kto zamierza się obłowić na planie odbudowy, który właśnie zawetowaliśmy, z całkiem innych względów.

  Państwo bez suwerennego pieniądza jest zawsze eksploatowane.

  Szkoda, że go nie mamy, bo przecież nie możemy drukować złotówek do woli, a UE może. I nam pożyczyć.
 • @Oscar 08:09:54
  Kultura z za oceanu ogarnęła Europę a jej główną cechą jest deprawacja.
  Gdzie jest tworzonych najwiecej pornoli, homo filmów i filmów o sadystycznej przemocy ?

  Gdzie jest popełnianych najwięcej morderstw, rozbojów i gwałtów ?
  To w tych dziedzinach USA nie ma sobie równych.
  Taką "kulturę" aplikują szatany Ameryki nam i całemu światu, deprawację.
 • To jest w większości zbiorowisko kanalii
  opłacanych sowiecie nie za to, że są aktualnymi deputowanymi - tylko za to, że wcześniej wyrządzili krajom i ludziom z których pochodzą - ogromne sk***ysyństwa.
  Wniosek?
  PE to odskocznia dla zasłużonych Szatanowi.
 • @interesariusz z PL 11:58:38
  "Wolałbym notkę, jak to europejski gadulnik szykanuje Polskę"

  Pomysł dobry. Więc ?
  To dlaczego bloger interesariusz takiej notki sam nie napisze.
  Jest tym tematem zainteresowany więc w czym problem ?
 • Jedno jest pewne,
  że Parlament Europejski jest stronniczy, nieobjektywny i tworzy grupę uzurpującą sobie prawo wydawania wyroków w miejsce próby rozwiązywania konfliktów na drodze dialogu i respektowania suwerenności innych państw.
  Postępowanie UE jest identyczne takie jakie stosuje USA, poza jednym wyjątkiem (jak do tej pory) nie napada tak często zbrojnie jak USA na państwa o innych systemach politycznych.

  PE w UE używa NATO do swoich podłych agresywnych celów.
 • Autor 5*
  Etyka i moralność nie istnieją w świecie polityki, a już z całą pewnością nie istnieją w świecie polityki żydowsko-anglosaskiej, której tworem jest UE.

  Podejmując walkę z takimi politycznymi tworami należy kierować się identycznymi zasadami jak ich mocodawcy.
 • @Rzeczpospolita 14:35:41
  Stosunek w Parlamencie Europejskim 613 tych zakłamanych podleńców do 76 tych którzy nie godzili się na poparcie represyjnych sankcji, ten stosunek świadczy dokładnie jaka ogromna ilość jest tam zdeprawowanych moralnie ludzi.

  Jest też po tym głosowaniu jasno widać że oni (613) są tam w PE nie w naszym imieniu. A w imieniu geopolitycznej światowej mafii z centrum w USA.
 • @Monaco 14:52:08
  "Jest też po tym głosowaniu jasno widać że oni (613) są tam w PE nie w naszym imieniu."

  Przecież to Polska (razem z Litwą) promuje politykę przeciw reżimowi Łukaszenki. Poza tym rezolucje mają znaczenie głównie pijarowe. W ubiegłych miesiącach bywały rezolucje, które w Polsce się podobały.
 • @demonkracja 13:13:58
  Zgadza się.
  Cóż można to i tak określić. Krótko i zwięźle.
  Zgadza się.
 • @Pedant 15:12:02
  Polska jak zwykle na czele.
  Do kompletu wrogów Białorusi doszła junta na Ukrainie.

  Widać że PIS czuje się wyśmienicie w towarzystwie litewskich szaulisi, ypatingasis būrys i banderowskich upa siepaczy.
  Rozumieją się doskonale ziejąc nienawiścią do wolnej Białorusi i Rosji od zachodniego zwyrodnienia i deprawacji.
 • @Alfax 15:52:09
  Wygląda na to, że:

  W Europie jedynie Polska, Litwa i Ukraina są tak mocno pro amerykańskie że nawet w USA Amerykanie nie są aż tak szowinistycznych poglądów i skrajnymi fanatami USA.

  :))
 • @Alfax 15:52:09
  Dla tych którzy nie wiedzą znaczenia, szaulisi ypatingasis būrys
  [ to specjalny pluton ] .

  " szaulisi to litewska kolaboracyjna formacja policyjna, podporządkowana niemieckim SD i policji bezpieczeństwa, istniejąca w latach 1941–1944. Stanowiła wyspecjalizowane komando egzekucyjne, które pod nadzorem Niemców 
  dokonywało masowych mordów w Ponarach oraz w innych miejscach kaźni na okupowanej Wileńszczyźnie na Polakach Żydach i Rosjanach.

  Dziś są chlubą Litwy tak jak banderowcy Ukrainy.
 • @ele 11:45:27
  TYLKO UNIA PAŃST SŁOWIAŃSKICH , da nam bogactwo i bezpieczeństwo

  Jak na razie to Polska napada na państwa slowianskie.
  Chyba ani Rosja, ani Serbia, Bosnia, Białoruś czy Moldawia, Czechy, Slowacja a nawet Slowenia nie zechca nas przyjac do swojej unii gdyby im taka przyszla do glowy.
 • @Tiamat 17:13:35
  Chorwaci i upa ukraińcy mają wspólne cechy,

  Chorwaci kolaborowali z hitlerowskimi Niemcami i masowo mordowali Serbów a upa ukraińcy kolaborowali z Niemcami hitlerowskimi i mordowali Polaków i Rosjan oraz wschodnich Ukraińców.
 • @Tiamat 17:13:35
  Napisała Pani w innym komentarzu o stracie siostry.

  To bardzo smutne i współczuję utratę najbliższej Pani osoby, siostry.

  Wiem jaki to ból z własnego doświadczenia.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Alfax
 • Do @Tiamat 17:13:35
  Szanowna pani Tiamant ! To nie Polska napada na państwa Słowiańskie bo Polska polityka NIE ISTNIEJE ! JEST TYLKO żydowska polityka !!!

  Polska od 30 lat jest okupowana przez żydowskich rasistów ,którzy dostali Polskę od bandyty Jaruzelskiego 1985 r ! w Polsce kandydować do sejmu mogą startować WYŁĄCZNIE partie żydowskie , więc nie Polska napada tylko żydowscy rasiści którzy rządzą Polską przy pomocy

  Polska Polacy TO SŁOWIANIE ! radze zapamiętać pani Tiamant i nie powielać głupstw !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 19:07:05
  Znowu ci Żydzi. Zapomniał Pan zażyć lekarstw.
 • Do @Pedant 20:46:37
  Jesteś żydem ? czy pożytecznym idiotą ?
 • Tzw. PUE - targowisko obłudy
  .
  Tzw. "Parlament Euro-pejski" nie jest żadnym parlamentem

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  to tylko zwykłe targowisko obłudy.

  PUE nie jest parlamentem tak samo, jak covid-19 nie jest pandemią,

  -

  tak samo jak kraina U nie jest państwem, tak samo jak III RP tzw. "Wolna Polska" nie jest wolna, a już napewno nie jest rzeczą pospolitą:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  jak nas jeden z tych wszystko wiedzących przekonuje:

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  To wszystko jest po prostu fikcją, barwną inscenizacją, która ma przekonać masy, że to są rzeczy realne. Mneij wyrobieni, tzn. masy wierzą w tę fałułę, tzn. absolutna większość wierzy i swą wiarą niejako urealnia fikcję.
 • "jak covid-19 nie jest pandemią,"
  .
  @Laznik 23:10:36

  brak linku:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi
 • @ele 21:36:28
  "Jesteś żydem ? czy pożytecznym idiotą ?"

  ele dzieli ludzi na Żydów i idiotów. Co za geniusz!
 • Do @Pedant 23:32:07
  Intelektualnie się nie wysiliłeś !
 • @ele 19:07:05
  Jaruzelski wyczyścił polską armię z żydów.
  Dlatego Żydzi pyskuja na Jaruzelskiego od lat.
  Bardzo głośno.
  I dlatego trzeba było wyczyscic cale polskie dowództwo w różnych katastrofach i 'samobójstwach'.

  I dlatego wielu 'Słowian' powtarza żydowską propagande.
  Jaruzelski jest bandytą tylko dla żydów.

  Jakoś tak sie składa, ze wielu "Słowian' kocha Pilsudskiego a nienawidzi Jaruzelskiego, Bieruta, Spychalskiego, Gierka...Gomułke i wszystkich tych Polaków, ktorzy zbudowali silną, przemyslową , samodzielną, suwerenną Polske, która mogla kupować i sprzedawać co chciala i handlowala z wieloma krajami i sprzedawala stal, samochody, okręty, generatory, tekstylia do dziesiątek krajów na świecie..

  Polska w Unii nie może nawet produkować mleka bez zezwolenia Unii Europejskiej i nie ma prawa kupować taniego gazu i nie ma prawa do własnego przemysłu, rolnictwa i własnych hoteli i supermarketow.
  Ale za to ma ....wolność.

  Czy sa jakies powody, dla których ele nie lubi Jaruzelskiego?

  Niech nam ele - Słowianin opowie..
 • @Tiamat 07:41:15
  Zgadza się. Goim mają braki w wiedzy (wykształceniu), ale za to mają przewodników w postaci kapłanów i (szczęść Boże - nie daj Boże) pana Browna (Brauna), który im z telewizora mówił jako narrator i autor filmidła ,,Towarzysz Generał": ,,Jaruzelski, praktycznie do końca czyścił dowództwo LWP z Żydów". Kiwają łbami ze zrozumieniem, bo przecież to najgorsza forma antysemityzmu!

  Tak to wygląda w praktyce. No a kto jest najgorszym i śmiertelnym wrogiem Polski? Jak to kto?: Rosja i Rosjanie. Taka schizofrenia jest jedynym tolerowanym tokiem rozumowania!
 • @Oracz 08:27:09
  -------------
  "Tak to wygląda w praktyce. No a kto jest najgorszym i śmiertelnym wrogiem Polski?"
  -------------
  Pan - Panie @Oracz rozumie - co się tutaj dzieje od wieków - czy też tylko powtarza inne kalki spreparowane przez wrogów Polski i Polaków?
  Pan rozumie, że mamy cykliczne etapy mądrości - narzucane przez jednych i tych samych?
  Wniosek?
  Tak PRL jak i obecna tzw. III RP to tylko etapy mądrości narzucane Polakom przez - światowe dziecko diabła - nie z miłości do Polaków - tylko z piekielnej do nich - nienawiści. Nienawiści!
 • @demonkracja 08:45:11
  Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.

  Ja się nie będę licytował, bo mam sprawdzoną metodę: ,,po owocach poznaję" czym był PRL po etapie stalinizmu. Dwie antagonistyczne frakcje ścierały się tam, ale zdaje się że dominowała jednak ta patriotyczna - polska. Jak tylko zbliżaliśmy się do dobrobytu i prawdziwego, zdrowego narodowego wolnego rynku (tak, tak, wiem co mówię, bo wolności gospodarczej za późnego PRL było więcej niż jest dzisiaj za ,,socjalizmu z ludzką twarzą", vide: stawki ,,ubezpieczenia" ZUS, to co się otrzymuje w zamian, oraz gąszcz przepisów podatkowych które podlegają interpretacji w zależności, teoretycznie, jaki urząd skarbowy to interpretuje, a w rzeczywistości dla kogo będzie ta interpretacja.

  Panu dobrze idzie pouczanie, jednak sam jesteś pan niereformowalny. Taki teoretyk amator, wykrywający wszędzie i u każdego demoniczne zwierzchnictwo, tylko nie u siebie. Czcicielu posążków gipsowych.
  To pańscy przewodnicy, faryzeusze wzywali z ambon zaczadzeńców takich jak pan, do destrukcji własnego państwa, do aktów sabotażu i wsadzania kija w szprychy. Wszystko by cofnąć mentalnie i materialnie Polskę do wieku XVIII, gdzie dzień pracy wynosił albo 16-18g, albo zostawało się łachmaniarzem na łasce ,,dobrodziei". Wtedy, co prawda, nie ustrój za to odpowiadał, lecz zdaje się, uwolnienie chłopów od pańszczyzny, ale cel jest właśnie taki: z jednej strony rozwarstwiać ekonomicznie, z drugiej strony duraczyć i prowadzić na manowce. W mętnej wodzie lepiej się ryby łowi.
 • @Oracz 09:14:09
  Pan nie rozumie, że każdy etap mądrości charakteryzuje się czym innym - jednak wszystkie są przeciwko Polakom w dłuższej perspektywie?
  Pan widzisz detale z punktu widzenia jednej grupy społecznej czy drugiej - a nie widzisz Pan całości.
  Wniosek?
  Narzucane etapy mądrości nie są po to aby ludziom zrobić dobrze - chociaż jedni na nich korzystają a drudzy tracą - tylko owe etapy są narzucane w interesie narzucających. Tymczasem nigdy interesy dziecka diabła nie będą na tej Ziemi zbieżne z interesami dziecka Boga.
 • @demonkracja 09:27:20
  Panie sędzio! Na jakiej podstawie sądzi pan?: kto czyim dzieckiem jest, skoro nie zna pan kodeksu, a jego wycinek, i na dodatek sam się do niego nie stosuje. Bo, że np nie słyszał o fałszowanym przez Rzymian Dekalogu, w to nie uwierzę.

  Krótko mówiąc: lekarzu z lecz się sam!

  Słaba to strategia: ucieczka do przodu. ,,Łapaj złodzieja!" krzyczy złodziej za którym gonią, by zmylić mijanych przechodniów.
 • Do @Tiamat 07:41:15
  Pyta pani !
  [ Czy są jakieś powody, dla których ele nie lubi Jaruzelskiego? ]

  Odpowiadam ! Tak nie lubię Jaruzelskiego bo
  1. Zrobił zamach stanu usuwając Edwarda Gierka !
  2. Zrobił stan wojenny łamiąc kręgosłup Polakom [ mordując Polaków ]
  3. Zmarnował 10 lat stagnacja ani nie budował ani nie spłacał pożyczki
  skutek tego zadłużenie urosło do ponad 40 mld dol. !
  4. Sprzedał Polskę i Polaków żydowskiej światowej mafii [ 1985 w USA ]

  Co do Gomułki i Gierka to Polska za ich rządów była naprawdę Polska
  żydostwo było trzymane krótko !

  Polska w szybkim tempie ROZKWITAŁA ! lata 1956-1989 to rządy Polaków to PRL .

  Lata 1945-1956 r to rządy bandytów żydowskich ! TERROR MORD był na
  porządku dziennym !

  Lata 1990 do dziś to rządy żydo-syjonistyczno-rasistowskie !!!!

  Szanowna pani ! od 30 lat panuje segregacja rasowa w Polsce !!!! Apartheid !! do sejmu senatu mogą startować WYŁĄCZNIE partie żydowskie !

  UNIA EUROPEJSKA to ZARAZA żydo-lewacka !

  Powtarzam ! TYLKO UNIA PAŃSTW SŁOWIAŃSKICH ! Neoslawizm !!

  Myślę że wyraziłem sie jasno co do moich preferencji politycznej .


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Oracz 09:39:34
  Pan już zapomniał o czy dyskutujemy?
  To Pan napisał:
  "Tak to wygląda w praktyce. No a kto jest najgorszym i śmiertelnym wrogiem Polski? Jak to kto?: Rosja i Rosjanie. Taka schizofrenia jest jedynym tolerowanym tokiem rozumowania!"
  O co Panu chodzi?
  Ja napisałem o etapach mądrości - raz Niemcy są - be - Rosja - cacy - teraz odwrotnie i i co?
  Pogubił się Pan?
  Na tym kończę i dziękuję za dyskusje w tym temacie.
 • @ele 09:44:47
  Odpowiadam:
  Pan zdaje sie nie nie wie co znaczy zamach stanu, stan wyjątkowy czy stan wojenny.
  I nie ma pan zielonego pojecia, jaka jest różnica miedzy Jaruzelskim a Pilsudskim. Pana wiadomosci i opinia o Jaruzelskim pochodza głównie z zachodniej, bardzo antypolskiej propagandy. Wstyd!

  I to jest pana główny problem.
  I nie ma pan zielonego pojecia co sie dzialo i w Polsce i w Rosji przed decyzja wprowadzenia stanu wojskowego.

  Wszystko jedno, czy ktoś lubi Jaruzelskiego czy nienawidzi - z całą pewnością nie chciaby być w jego sytuacji.

  Ja radze jednak dokładnie poczytac o zachowaniu ambasadora sowieckiego w Polsce i reakcji Jaruzelskiego na to zachowanie.
  I co i kto zadecydował ostatecznie o tej decyzji.

  W lutym 1981 prasa zachodnia podawala, ze niejaki Kulklinski opowiadal o tym, ze w połowie grudnia 1981 w Polsce bedzie wprowadzony stan wojenny. To właśnie w 81 roku wyjechalo z Polski 2 miliony Polaków .
  W Polsce ubecja straszyla Rosją i wkroczeniem wojsk sowieckich do Polski od wschodu.
  Trzeba było byc ostatnim debilem, żeby w to uwierzyć.
  Przeciez wojska sowieckie były w Polsce i w DDR! Dlaczego mialy wkroczyć od wschodu?
  Radze tez poczytac przemowienia Reagana co obiecal Jaruzelskiemu za zniesienie amerykanskich sankcji nałożonych na Polske i dlaczego nie dotrzymal slowa.

  Powiem tak: upraszczanie sytuacji politycznej w Polsce w latach 80-tych jest zwykłym prostactwem. Nie umiem tego inaczej nazwać.

  Od lat 70-tych, a nawet wcześniej, grasowała w Polsce zachodnia bezpieka i urządzała 'fajerwerki' zwłaszcza na Wybrzeżu.
  A Polacy zachwycali sie Ameryką , gumą do żucia, kowbojami, walkami z Indianami i coca-colą. Marzyła im sie Ameryka. Zamiast wyjechac do USA - Polacy postanowili sprowadzic Ameryke do Polski.

  Wystarczy przecież oglądnąć pare wywiadów z Sorosem, posłuchać przemówień Reagana, poczytac raporty CIA - i potem wyrazac sie 'jasno co do preferencji politycznej". W głowę zachodze, co znaczy 'preferencja polityczna'; pewnie ma cos wspólnego z zydami.

  I bardzo polecam wywiady ze zlotoustym Wałesą, który przyznaje sie do swojej działaności politycznej w 1970 roku.
  Kiedy Wałęsa stanął na środku stoczni i zawołał gromkim głosem: "Tu zaczyna się globalizacja" - caly naród byl zachwycony.

  Pan jest nieprzyzwoicie naiwny.
  W latach 1950-56 wychowywalam sie we Wroclawiu. Chodzilam sama do szkoly , sama jeździłam tramwajem do teatru Mlodego Widza i do kina na poranki.
  Jezdzilam na kolonie do Dusznik Zdroju i Granicznej, wiele czasu spędzałam w sanatoriach na Dolnym Slasku; chodziłam z rodzicami do ZOO we Wrocławiu, jeździłam z ojcem nad Ślęze, z ojcem łowiłam ryby i raki na Pilczycach, w zimie jezdzilam na sankach z góry Pafawag, a w okresie Świąt Bożego Narodzenia chodzilam na 'Choinke' organizowana przez szkole zakłady pracy dla dzieci pracowników.

  Grudzien byl moim ulubionym miesiącem: zakład pracy ojca urządzał zabawę choinkowa dla dzieci pracownikow, zakład, w ktorym pracowała mama robił to samo, a oprócz tego mielismy szkolne zabaway z choinka, rodzicami i nauczycielami a także miedzyszkolna zabawe w szkole TPD co roku, dla najlepszych uczniów.
  W 1952 roku przystapilam do Pierwszej Komunii Swietej w Kaplicy sw. Klemensa we Wroclawiu. Te ksiażeczką od komunii trzymam jako świetą pamiątkę mojego dzieciństwa. I mam ja do dzis.

  Nigdy nie czulam sie tak bezpiecznie jak we Wroclawiu (i potem w Krakowie..)
  Niebezpiecznie bylo chodzić po gruzach po szkole w poszukiwaniu 'skarbów' ale szkola i rodzice pilnowali, zeby saperzy regularnie sprawdzali tereny zgruzowane. ( i nas stamtad 'wypraszali')

  Pan nie ma zielonego pojęcia jak wyglądała Polska w latach 50-tych. Powstawaly miasta, szkoly, szpitale, dzielnice mieszkaniowe, odgruzowywano kraj.
  We Wroclawiu zbudowano PAFAWAG - państwowa fabryke wagonow, wagony kolejowe na własny uzytek i na sprzedaż.
  Zjednoczenie Budowlane, w którym mama pracowała przy. ul Swierczewskiego, odbudowywało Wroclaw.

  I wiem, i z cala odpowiedzialnością twierdze, ze Wroclaw mojego dzieciństwa byl 100 razy bezpieczniejszy niz jest dzis.
  I potwierdzaja to wszyscy moi znajomi, którzy niedawno ( w tamtym roku i dwa lata wczesniej) odwiedzili Wroclaw.
  Potwierdza to tez kronika wypadków i raporty policji.

  Tacy jak pan, chcą nam zabić nasze dzieciństwo i nasze wspomnienia???

  A gdy chodzi o rząd w obecnej Polsce, to Polacy zawsze bedą głosować na Żyda a na niektorych nawet dwa razy.

  Wiec prosze nie zwalać na żydów, ze czują sie w Polsce bezpiecznie i jest im dobrze.
  10 milionow Polaków nosiło żyda na rękach. Czyja to zasługa???
  Kto im kazał???

  I nie wiem za bardzo, co to jest rasizm w Polsce, skoro Polacy głosują na żydów to znaczy, ze tak lubią. A bez przerwy opowiadają duby smalone o genetycznych Polakach, bo nie mają zielonego pojęcia co to jest naród.

  Jugosławię napadli Polacy razem z Niemcami i NATOw 1999 roku.
  A polskie wojsko okupowalo Bosnie juz od 1991 roku. Co tam robili Polacy?
  Nie ma żadnego wytłumaczenia.
  Każdy kto przyjeżdża teraz z Polski opowiada jak strasznie Polacy nienawidzą Serbów i oskarżają Serbów o mordowanie islamistow i wywołanie konfliktu etnicznego.

  Zydzi nie sa znani z tego, ze służą w wojsku jako żołnierze.
  Czesi odmówili najazdu na Jugosławię i Wegrzy odmówili. A byli przeciez czlonkami NATO
  Ani Czesi ani Węgrzy nie zgodzili sie okupować słowiańskiego Kosowa.
  Polacy tam siedza do tej pory. Juz prawie 20 lat
  Pan moze sobie opowiadac własne marzenia o Słowianach ale prawda jest taka, ze Polacy nie cierpią Rosjan, nie znoszą Ukraińców zwlaszcza tych z Donbasu, nienawidza Białorusinów i całkowicie lekceważą Czechow.

  Mnie zdumiewa stosunek Polakow do ...Słowian.

  Panslawonia juz była. I była bardzo dyskutowana, organizowana i promowana w XIX wieku. I wiadomo, kto ja organizował i jak sie to skończyło.

  A teraz, to POLACY latają do Chorwacji na wakacje, co jest ostatnim świństwem, chamstwem i bezczelnością.

  Jestem przekonana, ze 90% Polaków nie ma zielonego pojecia , ze w Polsce najlepiej nam sie powodziło pod rządami królów czeskich.

  **
  Polski Kontyngent Wojskowy w Bośni i Hercegowinie – Wikipedia, wolna encyklopedia
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Kontyngent_Wojskowy_w_Bośni_i_Hercegowinie
 • Do @Tiamat 13:31:37
  ZAMACH STANU ! niezgodne z porządkiem konstytucyjnym, często z użyciem siły (zbrojny zamach stanu), przejęcie władzy politycznej w państwie przez jednostkę lub grupę osób
  .
  Zamachy stanu są w większości organizowane przez wysokich rangą wojskowych, w wyniku czego siły zbrojne stają się głównym aktorem wydarzeń !


  Maria Dąbrowska UB i sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. Żydzi osądzają i na kaźń wydają tylko Polaków…

  Pani miała szczęśliwe życie w latach 50 tych ! ale lata 1945 -56 r to żydowski zamordyzm ! [ wielu żydów po 1956 ruciekło z Polski bojąc się kary za mordy na Polakach.

  Jeszcze raz !!!! PROTESTUJE !!!!ze polskie wojsko napadło na Jugosławie !
  OD 1990r polski NIE MA ! to rządy żydowskie napadły na Jugosławię i niejaki Mazowiecki kręcił anty słowiańskie lody grając rozjemcę z poręki żydowskiej mafii światowej !

  POLSKA OD 199O r JEST W ŁĄPACH żydowskich !!!! czy pani w końcu zrozumie ? od 1990 r NIE MA POLSKIEJ POLITYKI NIE MA POLSKEIGO INTERESU ! jest tylko żydowski interes ! i OKUPACJA żydowskich RASISTÓW !!!!!

  Apartheid to segregacja rasowa rasowa !!!! 1-2 % mniejszość żydowska w Polsce przy pomocy bandytów policyjnych utrzymuje krwawą władze w Polsce !

  TERROR GAZ BICIE STRZELANIE DO POLAKÓW ! MORDOWANIE NA ULICACH POLAKÓW PRZEZ BANDYTÓW POLICYJNYCH WYSŁUGUJĄCYCH SIE RASISTOM żydowskim !!! to codzienność na ulicach Polski !

  Apel do wszystkich żydów w Polsce ! macie swój piękny Izraela i tam jest wasze miejsce ! w Polsce jesteście OKUPANTAMI ! wynoście się


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 16:29:57
  Polska jest tam gdzie ja tęsknota zagnała i zydowska, ubecka Solidarnosc.
  Nikt nie smial pisnac na Solidarnosc!!
  Polacy maja to, co im sie marzylo.
  Widocznie tak lubia.
  Ja bylam w Polsce jak polscy robotnicy niszczyli fabryki!!!
  Polski robotnik zarabial wiecej niz inzynier i krzywda mu sie dziala?

  Mieli wczasy rodzinne, bezplatne lecznictwo, szkolnictwo, mieszkania zakladowe, pelne zatrudnienie, miesieczne obowiazkowe urlopy, zony nie pracowaly, nie bylo bezdomnych i głodnych.
  Jako student moglam jezdzic po calej Europie bo mielismy legitymacje studenckie, ktore dawaly nam niemal bezplatny transport po calej Europie i znizki na noclegi.
  Komu to przeszkadzalo?
  Co pan nie pamieta, jaki entuzjazm porywal cale tlumy, zeby sparalizowac caly polski przemysl?
  Pedofil Reagan nalozyl na Polske sankcje a Polacy do tej pory go kochaja.
  Prosze poczytac raporty CIA ile pieniedzy dostawala Solidarnosc na rozwalenie polskiego przemyslu, zeby Polska nie robila konkurencji Zachodowi.
  Ja bylam w Jugoslawii i zydow w mundurach nie bylo.
  Moze sie pan przygladnac.
  Zwalanie wszystkiego na zydow wlasciwie obraza Polakow.

  Czy pan może sugeruje, ze Polacy to podludzie, którzy nie maja mózgu, cofnęli sie w rozwoju i pozostają na poziomie sprzed ewolucji??

  To bardzo wygodne tłumaczenie, bo zwalnia Polaków z podstawowych obowiązków wobec własnego gatunku, wobec własnych dzieci i wlasnego otoczenia.
  Bo jestesmy głupsi od Madziarow, Czechow, Włochów i w ogole innych gatunkow homo sapiens, dlatego nie można niczego od nas wymagać bo i tak niczego nie zrozumiemy i nie potrafimy sie nauczyć.
  Czy pan sugeruje, ze Polak przypomina rozpuszczonego bachora, ktory sie drze na caly glos, ze mu ktos znowu narobil w gacie zanim zdazyl do ubikacji?
  Ja wierze, ze Polak, ktory wierzy w Boga nie slucha diabla. Ani zyda.

  KFOR KOSOWO - WOJSKO-POLSKIE.PL

  50 tys
  https://www.wojsko-polskie.pl/kfor-kosowo/

  Szkolenie przed misją w Kosowie
  http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/24442?t=Szkolenie-przed-misja-w-Kosowie

  Polscy policjanci w Kosowie - Informacje - Policja 997

  !!!!
  https://gazeta.policja.pl/997/informacje/187255,Polscy-policjanci-w-Kosowie.html

  Polacy szturmem odbili sąd z rąk Serbów - Świat - rp.pl

  http://www.rp.pl/artykul/107943-Polacy-szturmem-odbili-sad-z-rak-Serbow.html#ap-5
 • Prawdziwy obraz?
  Prawdziwy obraz parlamentu Europejskiego?
  Polak diabłu dusze sprzeda, żeby zrobić na złość Rosjanom.
  Polacy to takie głupki, ze nie odróżniają wzajemnej współpracy gospodarczej od Unii.
  Unia jest związkiem politycznym a nie gospodarczym, z centralną władzą i centralnym zarządzaniem.

  Jak juz Polska wlazła do Unii, to niestety przestała byc państwem suwerennym- to chyba oczywiste. Nawet własnego hotelu nie może mieć ani własnej galerii. Ani wlasnych okretow. ani samochodow. Nawet wlasnej stali nie moze produkowac. Ani mleka.

  Tylko nie rozumiem, dlaczego Polacy uważają, ze ich Unia Europejska 'wyzwoliła spod sowieckiego buta'?

  Sowietów juz nie ma, ZSRR nie istnieje, wiec każdy Polak powinien być milionerem - tak jak Wałęsa - a każdy rolnik multimilionerem.

  Tymczasem w Europie Polska jest ubogą krewną , której nie należy sie poziom zycia Zachodniej Europy.
  Taki pyskaty kopciuszek.

  jest taka stara prawda ze :

  Ponoć kto oddaje wolność za bezpieczeństwo, nie będzie miał ani jednego ani drugiego...
 • To też jest obraz...
  https://alfax-2020.neon24.pl/post/159096,co-dzieje-sie-we-francji

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej